Kurt Tepperwein : “Odporúčam denne Immuvit CH23 pre lepšiu kvalitu života a životný optimizmus.

IMMUVIT CH23

Osviežujúci a myseľ očisťujúci nápoj bol vyvinutý pod dohľadom vedcov a technikov z oboru potravinárstva z vysokoúčinných rastlinných surovín a bol odskúšaný počas mnohých rokov na univerzitách a klinikách. Je to čisto rastlinný, prírodný prostriedok vyrobený bez konzervačných látok a bez farbív. Obsahuje výťažky z pivonky, divozelu, šípok a ibišteka a vyrába sa zo špeciálne zenergetizovanej vody. Immuvit CH23 pôsobí nasledovne : výťažky z pivonky a divozelu sú na základe tajnej receptúry viazané na aminokyseliny, takže sa účinné látky dostanú spoľahlivo do každej telesnej bunky, čo má za následok omladzujúci a vitalizujúci účinok. Aj vlasy opäť dostanú správny lesk. Ľudia, ktorí pravidelne pijú Immuvit CH23, alebo si robia pitnú kúru, sa často cítia ako znovuzrodení. Po určitej dobe im stačí oveľa menej spánku, aby ráno vstali odpočinutí a svieži. Človek sa cíti, ako keby prepol z úsporného režimu na turbo. Výskumy ukázali, že pravidelným užívaním sa životnosť telesných buniek neuveriteľne predĺži. Okrem toho je IMMUVIT CH23 veľmi lahodným a zdravým nápojom, ktorý si môžeme jednoducho len vychutnávať.

Účinky Immuvit-u CH23 :

· Posilnenie vitality a pocitu dobrého zdravia a zreteľné zvýšenie výkonnosti

· Zvýšenie účinkov imunitného systému sa prejaví až po určitej dobe, ale zotrváva naďalej, pokiaľ ho človek pravidelne pije.

· Pôsobí ako prevencia, pretože posiľňuje zdravé bunky, prečisťuje ich a omladzuje, naopak choré bunky rozkladá, takže pri pravidelnom pití sa ochorenie väčšinou prestane prejavovať. Mechanizmus pôsobenia Immuvit-u CH23 spočíva vo vyhľadávaní a rozkladaní chorých buniek v organizme bez vedľajších účinkov. Je vhodné ho užívať aj po ukončení kúry, aby jeho pozitívne účinky pretrvávali počas celého roka. Odporúčame piť IMMUVIT CH23 aj rekonvalescentom a pacientom po operáciách kvôli posilneniu imunitného systému.

Významnou zložkou IMMUVIT-u CH23 sú aminokyseliny : L-asparagová , L-cysteín, glycín, L‑valín, L-serin, L-alanín. Aminokyseliny sú stavebným kameňom všetkých proteínov. Na proteíne závisí správna činnosť a rast buniek imunitného systému, pokožky, vlasov a svalov. Telo používa približne 20 aminokyselín na stavbu rôznych svojich druhov bielkovín. 12 z nich sú neesenciálne aminokyseliny, t.j. telo si ich dokáže vyrobiť samo. Aj keď telo nie je u neesenciálnych aminokyselín závislé čisto len na potrave, nemal by byť ich príjem zanedbávaný. Sú rovnako dôležité a pri kombinácií niektorých faktorov, ako je napríklad nevyvážená strava a ťažká fyzická záťaž, môže nastať ich nedostatok. Naopak esenciálne aminokyseliny si telo nevie vyrobiť a musí ich preto získavať z potravy. Aminokyseliny sú neoddeliteľnou súčasťou takmer každej bunky v organizme. Vo všeobecnosti môžeme hovoriť o týchto funkciách aminokyselín :

§ Chránia svalové vlákna pred poškodením a podieľajú sa na tvorbe svalovej hmoty.

§ Riadia tvorbu enzýmov a každú chemickú reakciu v našom tele.

§ Ovplyvňujú detoxikačný proces a zvyšujú imunitnú ochranu.

§ Regulujú mnohé hormóny.

§ Sú súčasťou regulátorov zdravého spánku a pomáhajú pri tlmení stresu.

§ Zlepšujú mozgovú činnosť a sú tak zodpovedné za našu náladu.

§ Podporujú tvorbu tzv. dobrého cholesterolu.

§ Zvyšujú telesnú a duševnú výkonnosť.

§ Pomáhajú udržiavať mladý vzhľad a fyzickú kondíciu až do vysokého veku.

§ Sú kľúčom k dobrému pocitu zdravia.

Prečo je potrebný výživový doplnok s aminokyselinami ? Výskumy ukázali, že väčšina ľudí aj pri vyváženej strave vykazuje deficit a nevyrovnané hodnoty aminokyselín v tele. Aj keď zásobovanie bielkovinami v strave u ľudí vo vyspelých krajinách presahuje potrebné množstvá, vzniká veľmi často nedostatok v zásobovaní aminokyselinami v dôsledku priemyselného spracovania potravín a ich nedostatočného zhodnocovania. Tento nedostatok sa prejavuje únavou, zníženou sústredenosťou, poruchami spánku, stratou energie a depresívnymi náladami.

Hotový aromatizovaný osviežujúci nápoj.

Zloženie : voda, fruktóza 9,5 g/100 ml, arómy: šípkový a ibištekový koncentrát; kyselina uhličitá; antioxidačný prostriedok: kyselina askorbová. Arómy: extrakt z pivonky a divozelu. Zvýrazňovače chute : L‑asparagová kyselina 0,66 mg/l, L-cysteín 0,60 mg/l, glycín 0,60 mg/l, L‑valín 0,57mg/l, L-serin 0,51 mg/l, L-alanín 0,45 mg/l). Informácia o výživovej hodnote na 100 ml nápoja: energetická hodnota 176,3 kJ / 41,5 kcal; bielkoviny 0,07 g; sacharidy 10,3 g; tuk 0 g.

Vyrobený s použitím prírodných aromatizovaných extraktov zo šípok, ibišteka, pivonky a divozelu. Nápoj neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá. Vďaka špecifickému zloženiu zmesi má nápoj výnimočnú chuť a pôsobí veľmi osviežujúco a blahodárne.

Odporúčané dávkovanie : 1 fľaštička 330 ml denne (1 kúra obsahuje 48 fľ.). Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu malých detí.

Preparáty od Kurta Tepperweina si môžete zakúpiť TU

Knihy od Kurta Tepperweina si môžete zakúpiť TU


Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
6 533 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach E-press sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme