Naozaj pomáhajú?

rakratchada torsap

obrázok so súhlasom rakratchada torsap / FreeDigitalPhotos.net

Biznis s vymyslenými chorobami
Nasledujúci film odhaľuje špinavé a neetické praktiky farmaceutických koncernov a úplatných psychiatrov, ktorí si v honbe za ziskom vymýšľajú psychiatrické diagnózy. Tieto takzvané choroby, vymýšľané v Spojených štátoch amerických (ako inak) pritom nemajú žiaden objektívny vedecký základ. Rozhoduje sa o nich hlasovaním!
Tieto umelé diagnózy vznikajú z jediného dôvodu. Kde je diagnóza, tam sa dá na ňu zaregistrovať “liek” a pri dobrom marketingu každá nová diagnóza predstavuje miliardové zisky (nie obraty, zisky!). V týchto špinavostiach im pomáhajú tzv. vedeckí psychiatri, ktorí za peniaze vyrobia akúkoľvek štúdiu na objednávku farmapriemyslu.
Pritom psychiatri a spol. nedokážu rozpoznať psychicky zdravých od psychicky chorých (pozri Rosenhanov experiment). Zato od stola vedia 2-ročnému dieťaťu diagnostikovať bipolárnu poruchu a predpísať chemické svinstvá, ktoré majú za úlohu dostať mozog do údajnej chemickej rovnováhy.
Pešiaci psychiatrie sú z psychofarmák nadšení. Kým tieto svinstvá neboli na svete, boli iba ošetrovateľmi v blázincoch. Takzvaní normálni doktori si z nich robili posmešky, že sú to “skoro” doktori.
Teraz však môžu predpisovať! Konečne sú ozajstní doktori!
A preto z bežných emočných stavov robia diagnózy. A kde je diagnóza, tam je liečba v podobe psychofarmaka. A na konci je zisk. Za ním človiečik z rozhaseným mozgom. V niektorých prípadoch sa nezabije. Niekedy však áno. A niekedy zoberie so sebou viacerých.
Zákerné metódy však používajú nielen psychiatri, ale aj výrobcovia týchto psychosvinstiev. Jeden z obľúbených spôsobov, ako dostať ľudí na silne návykové psychofarmaká, sú bezplatné vzorky. Tie však nerozdávajú z lásky k blížnemu. Ich cieľom je navyknúť pacienta na liek, ktorý potom nedokáže prestať brať. Robia to rovnako ako drogoví díleri. Ťažko povedať, kto od koho túto “metódu” odpozeral. Funguje však dokonale.
Môžeme sa tváriť, že sa nás to netýka. Títo borci však pôsobia aj na slovenskom trhu. Nevyrábajú iba psychosvinstvá, ale aj toxické vakcíny pre našich drobcov. Myslíte si, že v prípade vakcín používajú iné metódy?
Nerobím si žiadne ilúzie. Biznis je biznis.
Chcú nám iba dobre…
Prvá a druhá z troch častí tohto fascinujúceho dokumentu, nemecky so slovenskými titulkami. Ospravedlňte prípadné drobné medicínske nepresnosti…

 

 

Zdroj: auria.sk

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
4 544 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. Znanie.sk dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme