Anjeli sú tu pre nás, pre všetkých

marin

obrázok so súhlasom marin / FreeDigitalPhotos.net

Zde Vám předkládáme další rozhovor s Charlesem Virtue, který i přesto, že není nový, neztratil nic na své aktuálnosti.

Pamatuješ si na svoje první setkání s anděly? Jak to probíhalo?

Moje nejranější vzpomínky na Anděly nepřinášejí žádné zvláštní momenty. Prostě si pamatuji na hlasy, které mě láskyplně provázely mým každodenním životem. Například si pamatuji, jak jsme byli s maminkou u doktora v čekárně, když mi byly 3 roky. A tak jak to všechny děti dělají, šel jsem prostě pryč a ztratil jsem se. Přepadla mě panika, všechny dveře vypadaly stejně, ale ihned jsem se uklidnil, když se mi objevil můj Anděl strážný a provedl mě chodbou. Umožnil mi „pocítit“ rozdíl mezi správnými a nesprávnými dveřmi pomocí teplého vjemu zářícího z těch správných. Následoval jsem toto vedení po celou cestu zpět do čekárny a nikdy jsem nepochyboval, že mě v tuto chvíli vedl Anděl.

Bližšie informácie o seminároch s Charlesom Virtue.

S mámou po boku máš docela unikátní spojení s anděly. Za co jí nejvíc vděčíš?

Nemohu říci, že bych měl speciální či jakkoliv jinak výjimečný kontakt s Anděly. Na svých seminářích vždycky učím, že všichni máme stejně silný kontakt s Anděly, ale většina z nás si to neuvědomuje – a proto máme pocit, jako bychom neslyšeli nebo necítili jejich vedení, které nám všem denodenně a v každé situaci láskyplně sesílají.

Jaké je poslání Tvé práce?

Moje mise je prostá: dát co nejvíce lidem vědomí toho, že Andělé jsou zde a pomáhají všem bez vyjímky. Mým úkolem je obnovit vědění, že lidé nepotřebují zvláštní nadání ani schopnosti k navázání kontaktu a přijímání poselství od Andělů. Jsem zde, abych každému pomohl překonat bloky, strach a pochybnosti, které nám nedovolují cítit tento život měnící vztah s Anděly, kteří nás obklopují.

Co Tě na této práci nejvíce přitahuje?

Nejvíc fascinující aspekt mé práce je, když člověk, který začíná seminář plný sebepochybností a strachu, za mnou na konci přijde a řekne mi, jak úžasná a jasná jsou teď pro něj poselství od Andělů. A že se naučil je slyšet a komunikovat se svými Anděly.

Co si účastníci semináře odvezou ze semináře domů?

Účastníci semináře získají hlubokou a zasvěcenou znalost, že to jediné, co jim může zamezit, aby slyšeli láskyplné a směrující poselství, je jen jejich pochybnost a strach. Velmi často jsou také schopni lépe rozpoznat svůj životní úděl a každý odchází s vědomím, že je schopen komunikovat s Anděly.

Co je v začátcích nejlepší pro navození prvního kontaktu s Anděly?

Na svých kurzech pracuji s kartami jako s nástrojem, který pomáhá účastníkům získat vizuální zpětnou reakci od Andělů, když účastníci vykládají sobě nebo ostatním. Vždy doporučuji koupit si balíček karet, který k Vám bude nejsilněji promlouvat již v obchodě. Jeden balíček vždy upoutá Vaši pozornost více než jiné a Vy ho budete chtít nejvíce ze všech. Pro navození úspěšného prvního kontaktu s Anděly je nejlepší si uvědomit a zároveň přijmout ten fakt, že s nimi v kontaktu již jste. Potřebujete se jen prostě zeptat na to, s čím že to potřebujete pomoci a odpověd Vám už přijde. Na semináři se naučíte jak cítit, slyšet, vidět a rozpoznat odpovědi a poselství, které nám Andělé dávají.

Máš nějakého Anděla po svém boku, kterého obzlášť respektuješ?

Obzvláště často a blízce pracuji s mým dědečkem, který odešel, ještě než jsem se narodil. On mi pomáhá a motivuje mě na všech mých cestách. Také mám velmi silný vztah s Archandělem Michaelem, který mi pomáhá přinášet poselství z Universa a pomáhá mi udržovat kontakt s dalšími osobními Anděly lidí, když jim vykládám a jsem kanálem pro jejich vzkazy.

Co je poselství pro práci s Anděly?

Pokud cítíte přítomnost a slyšíte poselství Andělů, tak teď přišel čas je následovat. Můžete pracovat přímo s Anděly, nebo jít na seminář, pokud chcete. A nezáleží na tom, na jaký seminář půjdete či kdo ho vede. Pokud tomu věříte, následujte svou intuici, důvěřujte a nikdy se nedostanete do nepříznivé situace.

Tu si môžete zakúpiť knihy a karty od Doreen Virtue

Tu si môžete zakúpiť anjelské sviečky, karty a knihy o anjeloch

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
5 032 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme