Globálne otepľovanie?

Vedeli ste, že najväčším „znečisťovateľom“ planéty je z pohľadu vyprodukovaného  oxidu uhličitého samotná príroda? Počuli ste o škandálnej afére Climategate, ktorá odhalila manipuláciu klimatológov OSN s dátami? Tušili ste, že termín klimatická zmena vymyslel ropný magnát? Že svetový biznis s klimatickými odpustkami fičí na plné obrátky, z čoho majú radosť najmä bankári?

Rozhovor so zakladateľom portálu Klimaskeptik.cz Vítězeslavom Kremelíkom si môžete prečítať TU a videá pozrieť TU

pyramidy-sneh-freepixabay

Odpradávna bol človek nútený prispôsobiť sa neustále sa meniacim klimatickým podmienkam. Sme prvá generácia, ktorá sa snaží zabrániť zmene klímy. Aj keď ľudstvo nepochybne mrhá prírodnými zdrojmi a ničí svoje životné prostredie, nemá nič spoločné so zmenou klímy, či neškodným oxidom uhličitým. Uhlík zohráva pri kontrole klímy len nepatrnú úlohu a neúčinné opatrenia na jeho zníženie ďalej vyčerpávajú zdroje planéty a zvyšujú záťaž na životné prostredie.

Nedávna štúdia NASA potvrdila, že za globálnym otepľovaním nestoja len skleníkové plyny, ale jeho príčinu treba hľadať inde – najmä v ľudskej činnosti, ktorou je pevnina pozmeňovaná. Napriek tomuto poznatku sú pevniny dlhodobo prehliadaným faktorom, ktorý zasahuje do celkového otepľovania planéty a negatívneho vývoja klimatickej zmeny. NASA všeobecne poukazuje na odlesňovanie či nové spôsoby obrábania pôdy. Nápravné opatrenia sa nachádzajú pod našimi nohami, na zemi:

Jediným efektívnym skleníkovým plynom je vodná para, ktorá ohrieva planétu v slnečných oblastiach, pričom ju ochladzuje prostredníctvom efektu tvorby oblakov, čím reguluje a vyrovnáva teplotu planéty. Je historicky dokázané, že ľudstvo vtedy prosperovalo, ak bolo podnebie teplejšie ako v súčasnosti, a počas chladnejších období, ako napríklad v stredovekej „malej dobe ľadovej“, decimovali ľudstvo hladomor a epidémie. Viac od maďarských odborníkov v Maďarskom jazyku:

Ak niekto rozumie po Maďarsky, určite odporúčame vypočuť si rozprávanie svetovo uznávaného vedca o Chemtrails, ktorý tomu zo začiatku taktiež neveril a považoval to za konšpiráciu, ale ako zistil, sú to patentované technológie na ovládanie počasia (a nie len počasia), ktoré sa ale vedcom vymkli z rúk:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
2 230 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach E-press sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme