Očkovanie je zločin

Milí rodičia,
dať svoje dieťa zaočkovať je jednou z najhorších vecí, ktoré môžete svojmu dieťaťu urobiť. Ak v poslednej dobe na verejnosť prenikli nejaké informácie o možnej škodlivosti očkovania, vedzte, že ide o vrchol ľadovca a skutočnosť je omnoho hrozivejšia.

Treba si uvedomiť, že vakcinácia je najmä skvelý obchod pre farmaceutické firmy a preto sa vám budú vždy snažiť zatajovať pravdu a prípadných oponentov sa budú snažiť zosmiešniť alebo inak umlčať. Ak sa vám niečo také zdá nepredstaviteľné, že by niekto mohol profitovať na úkor ľudského zdravia, pozrite sa na stav nášho zdravotníctva a zistíte, že to možné je. Pre mnohých lekárov pacient nie je človek, ale len prípad, ktorému treba predpísať lieky a poslať ho domov.

ockovanie-free pixabay

Vedecky spochybnená je nielen účinnosť očkovania, ale aj zdravotná nezávadnosť očkovania. Uvediem zopár príkladov:

  • Vakcinácia proti TBC je považovaná za príčinu zastavenia epidémie TBC na svete. Úmrtia na TBC však poklesli od 1850 až do 1980 z 270 na menej než 1 úmrtie na 100 000 ľudí. To znamená, že vakcinácia proti TBC bola hromadne uvedená AŽ PO odznení epidémie (v roku 1940) a hromadné očkovanie po 1950 neznamenalo žiadny pokles, ani nárast počtu ochorení na TBC. Krajiny, ako je USA, kde nie je hromadná vakcinácia proti TBC zaznamenávajú rovnaký počet ochorení (percentuálne), ako krajiny, kde je hromadné očkovanie povinné.
  • Vakcinácia proti TBC spôsobuje väčšiu citlivosť organizmu proti TBC (Mantoux test, prípadne Heaf test).
  • Výskum účinku vakcinácie proti TBC v Madrase (Južná India) v roku 1960, ktorý bol organizovaný WHO a jednalo sa o kontrolovaný test (kde ani testované subjekty, ani testeri nevedeli, či je podávané placebo, alebo vakcinácia) na vrozke 360 000 ľudí zistil, že v skupine ľudí, ktorí boli očkovaní bol väčší výskyt TBC, než v skupine ľudí, ktorým bolo podávané placebo.
  • Všetkých 62 pracovníkov Francúzskej nemocnice, ktorí dostali v roku 1993 TBC, boli proti TBC očkovaní.
piyaphantawong

obrázok so súhlasom piyaphantawong / FreeDigitalPhotos.net

Uvedené príklady sa týkajú len TBC vakcinácie, lenže podobné štúdie existujú aj na vakcinácie proti : tetanus, chrípka, čierny kašeľ, hepatitída, rôzne tropické choroby a pod. Ako následok vakcinácie sa môžu rozvinúť rôzne ďalšie choroby od vyrážok až po rakovinu.

Vakcinácia sa stala predmetom obchodu s ľudským strachom. Všetky reklamy apelujú na iracionálny ľudský strach pred chorobami bez ohľadu, na to, že vakcinácie ako také majú JEDNOZNAČNE negatívny vplyv na ľudské zdravie. Myslím, že všetci poznajú príbeh o kameni, ktorý dokázal chrániť pred levmi, kedy múdry dedinčan predal bohatému človeku obyčajný kameň s tvrdením, že tento kameň ho dokáže ochrániť pred levmi. Keď sa ho bohatý človek pýtal na dôkaz, odpovedal : “Kameň určite funguje. Vidíte, v okolí nejaké levy ?”. Vakcinácia sa stala takýmto “kameňom“, ktorý vás bude chrániť, ale len za predpokladu, že nikdy nebudete vystavení chorobe.

V odborných kruhoch sa už hovorí o tzv. post-vakcinačnom syndróme (post-vaccination syndrome, ďalej len PVS) – ide o ochorenia, ktoré sa rozvinú ako následok očkovania. Symptómy spôsobené PVS môžeme rozdeliť na akútne a chronické.

Medzi akútne symptómy patria horúčka, kŕče, duševná neprítomnosť, encefalitída a/alebo meningitída, opuchnutie končatín pri mieste vpichu, kašel podobný čiernemu kašľu, bronchitída, hnačka, ospalosť, častý a neutíšiteľný plač, bezvedomie, pneumónia, smrť, syndróm náhlej smrti kojencov.
Odkedy v Japonsku odložili očkovanie proti čiernemu kašľu na vek 2 rokov, syndróm náhlej smrti kojencov v Japonsku prakticky zmizol! U nás sa proti čiernemu kašľu (pertussis) očkuje, podľa článku MUDr. Lucie Vanovčanovej, v 9. až 10. týždni veku dieťaťa!

Medzi chronické PVS symptómy patria nádchy, vykašliavanie žltého alebo zeleného hlienu, zapálené oči, škúlenie (strabizmus), zápal stredného ucha, bronchotída, chronický kašeľ, astma, ekzém, alergie, zápal kĺbov, chronická únava, nadmerný smäd, cukrovka (diabetes), hnačka, zápcha, bolesti hlavy, prerušovaný spánok, epilepsia, svalové kŕče, poruchy rastu, strata koordinácie, narušený vývoj, problémy so správaním ako nepokoj, agresivita, podráždenie, náladovosť, emočná nestabilita, zmätenie, strata vôle, duševná otupelosť.

Tento zoznam nie je ani zďaleka kompletný. Pokiaľ po vakcinácii trpíte niektorým z uvedených symptómov, je možné tento stav vyliečiť podaním homeopaticky potencovaného preparátu, ktorým ste boli zaočkovaní.

Navyše, samotné vakcíny neobsahujú len oslabený vírus, ale aj rôzne iné toxické chemikálie, ktoré slúžia najmä na konzerváciu a ktovie čo všetko. Nebezpečné látky vo vakcínach zahŕňajú napríklad Thimerosal (zlúčenina na báze ortuti, ortuť je údajne najtoxickejšia nerádioaktívna látka v prírode), formaldehyd (rakovinotvorná látka), fenol, chemikálie na báze benzénu, metylparabén.

Toľko by malo stačiť na to, aby ste sa dostatočne vystrašili a začali sa o tému aktívne zaujímať.  Mnohí lekári si už uvedomujú veľké riziká spojené s očkovaním, ale neodvážia sa vyjadriť verejne.

Pre tých rodičov, ktorí nechcú dať svoje dieťa zaočkovať a lekári sa im vyhrážajú políciou a súdmi – vedzte, že nie ste povinní nechať dieťa zaočkovať, na základe „Dohovoru o ochrane ľudských práv a dôstojnosti človeka v súvislosti s aplikáciou biológie a medicíny“, ktorým je Slovenská republika viazaná. Má to ovšem háčik.

Peter Bezemek – zdroj: aeon.sk

Zdroje (Web):
http://www.ockovanie.org/ (slovensky)
http://rizikaockovania.sk/ (slovensky)
http://www.thinktwice.com (anglicky)

Literatúra:
Autor: Dr. Gerhard Buchwald
Názov: Očkování – obchod se strachem – česky – viac info

Autor: Randall Neustaedter
Názov: „The Vaccine Guide: Risks and Benefits for Children and Adults.“
ISBN: 1556434235

Autor: Randall Neustaedter
Názov: „The Vaccine Guide: Making an Informed Choice.“
ISBN: –

Autor: Neil Z. Miller, George R. Schwartz, Harold E. Buttram
Názov: „Vaccines: Are They Really Safe and Effective.“
ISBN: 1881217302

Autor: Harris L. Coulter, Barbara Loe Fisher
Názov: „A Shot in the Dark: Why the P in the Dpt Vaccination May Be Hazardous to Your Child’s Health.“
ISBN: 089529463X

Autor: Aviva Jill Romm
Názov: „Vaccinations: A Thoughtful Parent’s Guide: How to Make Safe, Sensible Decisions about the Risks, Benefits, and Alternatives.“
ISBN: 0892819316

Autor: Jamie Murphy, Carol White
Názov: „What Every Parent Should Know About Childhood Immunization.“
ISBN: 0963037307

Autor: Stephanie Cave, Deborah Mitchell
Názov: „What Your Doctor May Not Tell You About Children’s Vaccinations.“
ISBN: 0446677078

Autor: Tinus Smits
Názov: „The Post-Vaccination Syndrome“
Online: http://www.post-vaccination-syndrome.com

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
12 593 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array