Zlatá pravidla očisty a hladovění, které Vám pomůžou vyhnout se možným chybám při půstech.

Zlatá pravidla očisty a hladovění
pre viac info klik na obrázok

Kniha vysvetľuje všetko, čo treba dodržiavať pri očiste organizmu a hladovke. Pri dodržiavaní uvedených pravidiel a rád sa vyvarujete možných chýb, ktoré môžu poškodiť zdravie. Správnou a efektívnou očistou organizmu naopak vyriešite mnohé zdravotné problémy, zbavíte sa škodlivých návykov, absolvujete duševnú očistu a lepšie spoznáte sami seba. Známy autor podrobne rozoberá priebeh očisty organizmu a procesy hladovania. Špeciálnu pozornosť venuje krízam, ktoré vznikajú v dôsledku očisty organizmu. Jeho poznatky sú podložené skúsenosťami pacientov. Zaujímavosťou je okrem telesnej aj metóda duševnej očisty. Čitatelia tu nájdu dôležité odborné informácie aj množstvo praktických postupov, návodov a receptov.

Úryvok:

Prakticky se potvrdilo, že mnohé příčiny neúspěchu očisty fyzického těla pomocí klyzmat, pití oleje a citronové šťávy, ale také jiných procedur mají souvislost s tím, že deformace v poli vědomí intenzivně brání tomuto procesu a snaží se překazit každou očistnou metodu. Proto než začnete s očistou fyzického těla, zabývejte se duševní očistou. Zapamatujte si, že neúspěšná očista tlustého střeva, jater nebo ledvin svědčí o patologickém informačním a energetickém stavu našeho vědomí. Duševní očistu začněte dýcháním, teprve potom pokračujte v očistě fyzického těla.

marin

obrázok so súhlasom marin / FreeDigitalPhotos.net

Než začnete očistu fyzického těla, zapamatujte si následující ponaučení a pravidla.

1. Před každou očistou organismus změkčete. To umožní shromáždit škodliviny a toxiny v oblasti vylučovacího orgánu a s úspěchem je vyloučit z těla. Navíc můžete promačkat rukama břicho.

Postupujeme následujícím způsobem. Položíme se, abychom se lépe uvolnili, a promačkáváme v břiše čtyřmi nataženými prsty nebo sevřenými v pěst každé místo. Začneme, například v oblasti jater. Opatrně tlačíme rukou do maximální hloubky. Pokud se objeví bolest, držíme tam ruku tak dlouho, dokud bolest neustoupí. Jestliže při zatlačení necítíme žádnou bolest, vibrujeme rukou jako kladívkem a snažíme se dostat hlouběji do břicha.

Dále přesuneme ruce k dvanáctníku, žaludku a tenkému střevu a vše opakujeme. Takovým způsobem promačkáme celé břicho. Jedno zatlačení s vibracemi trvá asi půl minuty. Promačkání celého břicha zabere přibližně 5−7 minut.
Promačkávání břicha tímto speciálním způsobem hluboce masírujeme vnitřní orgány. Uvedená masáž zlepšuje prokrvení břišní dutiny, snižuje stagnaci a projevy portální hypertonie. Je dobrou přípravou před očistou břišních orgánů.

V případě, že se během promačkávání objevuje místní bolestivost, svědčí o spasmech vývodů a orgánů. Místo musíte opatrně mnout, aby bolest ustoupila. Na bolestivé místo tlačíme a současně můžeme jemně pohybovat prsty. Po určité době bolest přejde. Znamená to, že se spasmus uvolnil a vývody otevřely (vývod slinivky břišní, žlučníku).

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
3 694 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array