Zelené potraviny = prírodný zázrak

zelené potraviny

zelené potraviny

Keď sú v poriadku a „čisté“ naše črevá a lymfatický systém, spolahlivejšie funguje aj náš imunitný systém.

Vedeli ste, že Vaše črevá zaberajú plochu troch 3-izbových bytov? Skúste si predstaviť všetky tieto byty zanedbané, špinavé a plné odpadkov. Ak máte dobrú fantáziu, viete si predstaviť podobný neporiadok vo Vašom tele a hneď si viete zrátať, koľko je 2+2 a kde je asi pes zakopaný, keď sa Vaša imunita všemožne snaží, ale Vy to na sebe vôbec nepozorujete. A prečo je dôležité dbať o poriadok aj v tejto časti tela? Na hrubom čreve máme reflexné body všetkých orgánov tela a je teda jasné, že keď nie je v poriadku črevná flóra, toxíny prenikajúce do krvi otravujú celý organizmus. Naša krv je znečistená a prejavuje sa to únavou, depresiami, orgánovými poruchami (naše trávenie), migrenóznymi bolesťami hlavy atď. Uznajte, nič príjemného.

Každodenné sprchovanie alebo kúpanie sa je pre vás samozrejmosťou?

Ale ako vyzerá pravidelné vnútorné čistenie organizmu?

Tak ako je pre Vás dôležitá osviežujúca sprcha, či príjemný kúpeľ , rovnako je dôležité aj pravidelné čistenie Vášho organizmu, pretože dôsledky absentovaného vnútorného očistenia sa a detoxikácie sú značne závažnejšie. Priveľa plakov a kyselín v tele, napadnutie parazitmi a podpora rôznych chorôb sú len niektoré z problémov, ktoré vzniknú, ak sa telo detoxikuje zriedka. Prečo nevyužiť možnosť bez radikálnych kúr inteligentne a jemne očistiť svoje telo, a pri tom načiahnuť do prastarých vied a do nových vedeckých poznatkov k zisteniu vlastností určitých rastlín.

Unikátnosť zelených potravín spočíva vo vysokom obsahu chlorofylu. Zaujímavosťou je, že naše krvné farbivo hemoglobín má podobnú chemickú štruktúru ako chlorofyl. Určite Vám nemusíme pripomínať, že vďaka chlorofylu žijú rastliny, ktoré produkujú pre nás tak nevyhnutne dôležitý kyslík. Samotný chlorofyl sa používa na osvieženie krvi, zároveň podporuje jej tvorbu, zlepšuje krvný obraz, prispieva k prevencii a terapii arteriosklerózy. V lekárstve sa využíva pre jeho protizápalové a dezinfekčné účinky, v neposlednom rade pre jeho dezodoračné vlastnosti.

Určite ste si mnohokrát položili otázku aký je rozdiel medzi našimi zelenými výrobkami.

Barley a Chlorella se od sebe nelíšia obsahom účinných látok, ale energeticky. Chlorella dodáva energiu postupne, naopak Barley okamžite. Chlorellu majú užívať ľudia, ktorí sú skôr štíhlejší, stále v pohybe. Barley by mali užívať, silnejší ľudia, ktorí majú pomalší štart a sú veľmi unavení.

Pokiaľ ste v rovnováhe s telesnou váhou, odporúča sa uživať Barley ráno pre lepší štart do nového dňa a Chlorellu popoludní alebo večer pre lepšiu harmóniu.

Zelené potraviny od Energy pomáhajú riešiť mnohé zdravotné problémy.

Všetky ostatné produkty Energy nájdete tu.

 

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
5 046 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array