Jasmuheen – breatharián – avatar žitia bez jedla

ID-10044296

obrázok so súhlasom Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Mezinárodně přednášející, umělkyně, hudebnice, autorka a vedoucí badatelka pránického žití je Jasmuheen považována za avatara žití bez jídla.

Poté, co se naučila žít z kosmické energie, strávila tato úžasná Australanka poslední dvě desetiletí tím, že se podílela o své vědomosti a vhled s bezpočtem ostatních. Skrze její přednášky a semináře byli lidé inspirováni, aby následovali v jejich šlépějích.

Navíc, aby pomohla ostatním na této cestě, vytvořila Jasmuheen hudební a meditační CD, napsala také několik knih, jako například: „Božská výživa – Potrava bohů“, „Život ve světle“ a „Pránický program – Efektivní a příjemná evoluce“.

Ačkoliv Jasmuheen žije z prány, nepovažuje se za skutečného breathariána.

Někdy piji. Stále si sem a tam dopřávám šálek dobré kávy.

Občas si dám trochu vody, ale všechno, co potřebuji, všechnu svou výživu,

přijímám z jiného proudu energie, který nazýváme pránou. Lidé ji říkají čchi.

Říkají jí mana. Nazývají ji kosmickými částicemi. Nazývají ji božskou láskou,

univerzální životní silou.

Dokument o Breathariánoch vysvetľuje, prečo neexistujú žiadne vedecké štúdie o breatharianstve – lekári to odmietajú skúmať a ak sa niekto ponúkne na pokusy dobrovoľne, odmietajú publikovať výsledky, aby neboli perzekuovaní lekárskou komorou.

 

Nikdy jsem se nerozhodla, že chci být breathariánka.

Byla to schopnost, která přišla od vzestupu a uvolnění energie v mém nitru,

z celoživotní duchovní praxe, z meditace a ostatních věcí.

Prošla jsem duchovním zasvěcením v roce 1993, kde mou touhou bylo vejít do posvátné jednoty s touto božskou podstatou.

Hovoříme v různých liniích, o Átmanovi, o Monádě, o přítomnosti „Já jsem“,

o nejvyšším Já, jako o krásném průvodci pro lidstvo, který skrz nás intuitivně pracuje. A mým zájmem byla alchymie. Pravá alchymie je sloučení nižších aspektů naší bytosti, našeho ega nižší mysli, do božského sňatku s naším vyšším Já, s naším lepším Já.

Tak jsem prošla tímto duchovním zasvěcením s touto motivací.

Tím se změnily mé frekvence. Přešla jsem do jiné energetické skupiny a prostě ztratila všechen svůj apetit.

Již jsem neměla žádný fyzický hlad, neměla jsem žádný emocionální hlad, žádný duchovní hlad, žádný duševní hlad.

Byl to pro mě šok, protože jsem se nikdy v životě vědomě nezajímala o breathariánství. A nikdy bych se tak nenazvala, ale byl to přirozený vedlejší produkt z mé upřímné motivace poznat, kdo skutečně jsem.

A jak řekl Ježíš: „Království nebeské je v tobě.“

Všechny ty dary jsou zde. Když se otevřeme, abychom je přijali, proudí, a tohle bylo vedlejším produktem.

Je třeba říct: „Nezapomeň na ten božský zdroj v sobě.“ Ale musíš ho aktivovat.

Musíš jej nechat proudit tím, že na něj zaměříš svou pozornost.

Tedy, co se mě týká, žila jsem 22 let jako jogín, než jsem začala žít z prány.

Víte, procvičovala jsem tělo, zacházela jsem s ním jako s chrámem, byla jsem na vegetariánské stravě. Byla jsem vegetariánka od dvou let.

Kniha Božská výživa a ostatné diela od Jasmuheen

Jasmuheenino vnitřní vedení ji vedlo k tomu, co později nazvala „21 denní přechodový proces.“  V jeho průběhu člověk nepřijímá žádné potraviny či tekutiny po prvních 7 dní a pak po následujících 14 dní konzumuje pouze ředěné džusy.

 

Ačkoliv Jasmuheen vyučovala tento proces po několik let, nyní vybízí své studenty k přechodu na život bez jídla za užití mnohem delší, pomalejší metody.

Co bylo vhodné v roce 1993, není nezbytně nutné nyní.

A 21 denní proces je obtížným procesem pro fyzické tělo, vyžaduje disciplínu a závazek. A je to test. Je to jako silné duchovní zasvěcení.

A nyní jsou energie s našimi duchovními zasvěceními o radosti, lehkosti, plynulosti, flexibilitě a organičnosti. A to říkám nyní.

Když do toho lidé velmi přirozeně organicky vplouvají, prostě jedí méně a méně v průběhu doby a skutečně naslouchají svému tělu, pak je to krásný úspěšný dlouhodobý přechod.

Lidé chtějí rychlé řešení, znáte to.

Někdy si říkají: „Ó chci být první člověk žijící z prány v mé zemi“,

nebo „chci zhubnout“, nebo „chci být zdravý“ a toto jsou někdy důvody, které táhnou lidi k tomu, aby se pustili do 21 denního procesu, nebo prostě proto, že to tak cítí, je to volání v jejich srdci.

Ale musíme být také rozumní. Toto je krásné ústrojí, tohle tělo a nechceme mu způsobit škodu.

A 21 denní proces nezaručuje nezbytně úspěch.

Zjišťuji, že je to příliš rychlé pro přechod emocionálního těla lidí.

Je to také příliš rychlé pro sociální přizpůsobení.

Pamatujte si, že od mnoha lidí, kteří s tím nevydrží, byste slyšeli, že je tomu tak, protože jejich rodiny se s tím nedokáží srovnat.

Ale když to děláte pomalu, rodina si zvykne na to, že jíte méně a méně a že jste vegetarián, pak vegan, pak na syrové stravě, pak na ovoci; mohou vidět, že si udržujete dobrou energii, zdraví.

Tělo se pomalu detoxikuje a oni si zvykají na to, co děláte.

Pak to není sociální šok. A dává vám to příležitost se sociálně přizpůsobit, přenastavit sociální interakci různými způsoby, ne kolem jídla.

A to je důležité, protože to je velký problém pro lidi v průběhu let, když dělají 21 denní proces.

Je to příliš rychlé, obtížnost sociálního přizpůsobení je pro ně také těžká.

 

Při přechodu na pránický způsob života Jasmuheen zdůrazňuje důležitost meditace.

Když meditujete, je váš mozek uveden do vzorců frekvence alfa.

To vám dává zdraví a duševní bystrost. Pokud nasloucháte božskému hlasu uvnitř a sledujete jeho vedení, nepřestáváte meditovat o té božské esenci, vzorce mozkových vln přejdou do úrovní théta.

Na théta úrovních proudí v těle jiné frekvence, více čchi, více prány.

Jak víme, zda jsme připraveni se pohnout směrem k životu bez jídla?

Jsou zde nějaká rizika spojená s podstoupením 21 denního procesu?

Jaké záměry nám pomohou učinit posun?

Zasvěcení, kterým jsem prošla v červnu roku 1993, nazýváme „žití ze světla,

21 denní proces.“ A v roce 1993 to bylo velmi vhodné, protože vědomí planety bylo velmi omezené. Bylo zde rozkvétání lidského vědomí.

Takže nyní nemusíme dělat 21 denní proces k žití z prány.

Je to velmi extrémní záležitost, ale já jsem ji podstoupila a má frekvence jí stejně odpovídala, takže pro mě bylo snadné vydržet s touto zkušeností „žití ze světla“, přestože jsem tomu nerozuměla.

Neměla jsem o tom žádné vědecké informace. Vše, co jsem věděla bylo, že jsem prošla úžasným zasvěcením, které mě zkrátka zaplavilo větší láskou, větším světlem a vzalo mi můj hlad.

Pak bylo mojí úlohou podílet se o tuto znalost se světem a říci lidem:

„Máte na výběr, víte. Můžete se živit fyzickým jídlem, které je báječné, velmi dobře chutná a je sociálně úžasné. Ale můžete se živit i jiným způsobem, tím, že skutečně umožníte této božské esenci ve vás povstat, tím, že se na ni zaměříte,

žitím života, který podporuje rozkvět této čisté dokonalé síly uvnitř vás a pak se otevřete jejím darům.“

Jasmuheen nám připomíná, že se na život bez jídla musíme starostlivě připravit fyzicky, duševně a duchovně.

Víte, 21 denní proces mi dal dar být schopná žít z prány, protože můj systém byl připravený. Měla jsem více než 20 let příprav. Ale pokud vezmete nevyladěný systém a přesto děláte ten proces, je to příliš extrémní zasvěcení. Již to nadále nebudu veřejně podporovat, protože jsem přišla dokonce na to, že ačkoliv jsem napsala knihu „Žití ze světla,“ dali jsme detailní instrukce toho, co lidé musí dělat, tak 7 z 10 lidí ty instrukce ignoruje.

A říkají si, „No, udělám to po svém.“

Ale když se dostanou do problémů, což mohou, protože popírat tělo těchto 7 dní při zasvěcení bez jídla a tekutin může být příliš velký šok pro systém.

Pracovala jsem s tímto po 20 let. Vyvinuli jsme bezpečnou, pomalou asistenci.

Kniha „Žití z prány, žití ze světla,“ s 21 denním procesem, má 10% úspěšnost.

Takže 1 člověk z 10 dosáhne konečného daru, či jednoho daru z tohoto, což je žití z prány.

Každý, kdo dělá ten proces, získává dar. Detoxikaci po 3 týdny, dobrou očistu či odpočinek, dovolenou či pobyt mimo společnost, či božský vhled, nebo hlubší meditaci. Jsou tu dary. Je to krásná zkušenost pro správné lidi.

Ale jít do toho s očekáváním daru žití z prány, na to není záruka.

Pokud si lidé zvolí podstoupit 21 denní proces, jsou zde známky, že žití z prány pro ně ještě není vhodné?

21 denní proces je rychlým, krátkodobým přechodem, který může být pro netrénované nebezpečný. Jakmile cítí, že by to mohlo být nebezpečné, měli by přestat.

To je první známka, tento intuitivní pocit.

Zadruhé, mohou pociťovat úbytek energie a vyčerpanost. Ale opět, jedno z pravidel tohoto je, že pokud neslyšíte svůj božský hlas na 100% a nevěříte mu, pak to není proces pro vás.

Pokud máte pořád pocit: „Možná musím někomu zavolat a zjistit co je co, nebo, potřebuji vnější systém podpory,“ pak mám za to, že nejste připraveni a že byste měli počkat.

Pokud nedokážete mít dobrou komunikaci se svým tělem a hovořit k němu a vidět, co se děje a cítit se vnímaví, cítit proudy energie, pak opět ignorujete důležité signály, pokud je tělo stresováno.

Pokud jste neměli tuto hlubokou, hlubokou zkušenost v meditaci toho pulzu božské esence a jeho čistoty, tak se tělo ozývá: „Á je, co se děje? Nekrmíš mě.

Nedáváš mi tekutiny. Ách!“

A to vytváří poruchu v poli.

Takže opravdu chceme, aby lidé, pokud tohle budou dělat, byli super vycvičení, aby měli 100% důvěry v božský hlas, aby je mohl vést jako vnitřní guru. 100 % skvělé spojení mezi myslí a tělem, schopnost cítit proud energie, takže přesně víte, co je v pořádku.

Tento proces by neměl být nepříjemný a nemělo by k tomu docházet, pokud jsou lidé připraveni. Pokud do toho půjdete, pak potřebujete dobrou silnou fyzickou, emoční a duševní detoxikaci, než začnete 21 denní proces.

A pak je to radostný proces a je to pro lidi jednoduché.

Takže například, pokud minimalizujete svoji stravu, přejdete z vegetariána na vegana, na syrovou stravu, na ovoce, to přirozeně detoxikuje tělo.

Pak je tělo při 21 denním procesu připravenější.

Pokud máte vymytý tračník, to znamená kompletní výplach všeho v tračníku, pak jste zase čistí a tělo nepůjde do detoxikace během 21 denního procesu.

Jasmuheen vysvětluje výhody, když se učíme žít z prány postupně.

Mojí motivací bylo jít do toho jezera energie božské esence a být otevřená všem jeho darům. A pak tento dar přišel celkem nečekaně.

Kniha Strava bohů a ostatné diela od Jasmuheen

A zjišťuji, že všechny tyto neuvěřitelné dary přicházejí k člověku, když necháváme věci být, necháváme Boha, necháváme očekávání a noříme se do nejhlubšího rytmu čisté lásky uvnitř nás samých.

A odtud ty dary přicházejí. A jaké meditační techniky potřebujete, jakou náboženskou filosofii potřebujete, jakou duchovní skutečnost potřebujete, abyste nalezli ten proud čisté lásky v sobě? Já nevím.

Ale vy víte, že model skutečnosti, který nesete a duchovní praxe jsou pro vás dobré, protože jste zdravější, jste šťastnější a váš život je naplněn milostí.

A pak všechny tyto dary přicházejí přirozeně, organicky.

Ale víte, žití ze světla, to nemůžete popadnout.

Nemůžete říct: „Chci to, to je to, co budu dělat.“

Je to přirozený proces pomalé organické evoluce spojování frekvencí s jejich polem energie.

Nechte, ať k vám tento dar přijde přirozeně, nesnažte se jej popadnout.

Držte si ideu, že je to otevřenou možností, že každý se může dostat do souladu s rytmem dechu, s vůlí, se záměrem.

Pokud nemůžete říci, že 100% věříte svému božskému vnitřnímu hlasu, který je dokonalým guruem, aby vás tímto provedl, nejste připraveni.

21-denní proces není nebezpečný, dobrá?

Vím, že máte k tomu množství otázek, ale má první odpověď je, že když se musíte takto ptát, nejste připraveni.

Jak může obyčejný člověk začít žít z prány? Podle Jasmuheen je prvním krokem jíst méně jídla. A to můžeme udělat tak, že si budeme více vědomi skutečných fyzických potřeb našeho těla.

Mnoho, mnoho lidí uvažuje v 8 hodin: je čas snídaně. Och, 13:30 – oběd. Och, 19, 20 hodin: je čas na večeři.

To je zvyk, je ho třeba? Namísto toho, když vstanete v čase snídaně, zeptejte se svého těla, jestli je hladové. Pokud říká: „Ne,“ – nejezte.

Pokud říká: „Ano,“- zeptejte se, co chce, a to si dejte.

Tak tři mantry přicházejí rychle do toho splývajícího stavu bódhisattvy.

První mantra: „Já jsem Láska.“ „Já jsem.“ „Já jsem“ při vdechování; „Láska.“

Směřovat ty proudy se svojí myslí a tu mantru ven skrz tělo a ven do světa.

To sladí buněčné struktury s poli lásky.

To je účelem mantry.

Druhá mantra ke sladění buněčné struktury s její vlastní nesmrtelnou přirozeností. „Jsem věčný“ znovu slaďuje buňky s tou věčnou energií, která proudí naskrz matrixem.

Nikoliv, protože se honíte za nesmrtelností, ale pro uvědomění si vlastní nesmrtelné podstaty.

Třetí mantra, vyvinutá k rychlému rozšíření vědomí a uvědomění si, že existujeme v celém prostředí a nejsme připoutáni k fyzickému tělu.

Jsem nekonečný. Sjednocujeme energetickou zásobu skupiny.

Rozpoznáváním naší společné podstaty se dostáváme za oddělování, za skutečnost, že se nám všem dostalo jiného duchovního tréninku.

V tu samou chvíli si dáváme výživu, kterou potřebujeme na všech úrovních.

Měli bychom vybudit ten božský zdroj uvnitř na vyšší úroveň.

A s výdechem vyživujeme sebe a ostatní. Líbí se mi to. To je má snídaně, oběd a večeře. OK? Věříte, že to může být tak snadné? Léčení. Přitahujeme tyto čisté energie dovnitř skrze vdechování a necháme je proudit skrz tělo; necháme je znovu nabýt rovnováhu, přenastavit se, ať se předělá na nový vibrační vzorec. A léčí a vyživují a vedou.

Jasmuheen tvrdí, že tělo odpovídá na naše pozitivní úmysly.

Takže naším úmyslem, když vdechujeme, je to, že bereme tuto energii z těch dimenzí uvnitř skrze atomy a pak výdech, necháváme ji proudit skrz buněčnou strukturu a pak ven skrz póry kůže, ven do prostoru kolem nás.

A ten úmysl je při výdechu.

Pak zaplavujeme každou buňku energií, která má sílu rozpustit na buněčné úrovni všechno, co nemá odpovídající frekvenci.

Takže, jakoukoliv energii v buněčné úrovni z jiných období, která vám již dále neslouží: rozpustíte.

Teď si pamatujte, tělo nedokáže rozpoznat rozdíl mezi skutečnou událostí a představovanou. A když bude cítit tu záplavu lásky, že vy jste přítomnými Mistry, udělá vše ke splnění vašeho úmyslu, jakožto Mistra, kterým jste.

Pak ji vezmeme na další úroveň, nechte ji proudit skrz kůži, skrz póry naší kůže ven do vnějšího prostoru, aby také vyživovala druhé.

Velmi mocné.

Tak namísto toho, abyste ve světě byli tím, kdo bere, stanete se tím, kdo dává.

Čím více dokážete zpřístupnit tento boží zdroj uvnitř, tím osvobozenější budete od potřeby užívat vnější zdroje.

Je v tom takový mír.

I když si lidé nepřejí žít zcela z prány, Jasmuheen všechny povzbuzuje, aby se tím směrem vydali.

V „Potravě bohů“ popisuje postupný posun.

Takže, i když jen snížíte svůj příjem potravy na polovinu, ok, tak jezte, protože to máte rádi a stále věříte, že je to nezbytné. Ale utněte to a jezte polovinu toho, co jíte normálně.

Jaký dar dává veganská strava, vegetariánská strava, naší planetě mimo lepší využití zdrojů?

Být veganem, být vegetariánem, jak víme, dává duševní bystrost, víme, že to mění vzorce mozkových vln, když také meditujete.

Víme, že tělo je zdravější. Víme, že tělo může žít déle; známe mnohé výhody veganské, vegetariánské stravy.

Pak ohledně prány, páni, díky ní máte 100% energie, aniž by jakákoliv její část byla převedena do zažívání, takže všechna ta energie může být použita na různé činnosti v těle. Lidé mají mnohem větší duševní bystrost, jsou silnější.

Víte, prána je čistá potrava, žádné insekticidy, barviva, pesticidy.

A jakmile si dokážeme, že nás tyto proudy vyživují a že máme tuto svobodu volby díky tomu, že to zažíváme, pak si vytvoříme způsob života, který nám vyhovuje i sociálně.

Jak se více a více lidí posouvá směrem k žití z prány, chováme se k Zemi stále laskavěji.

Říkají mi, že na západě je v současné době kolem 40 000 těch, kdo si mohou zvolit, odkud budou přijímat svoji výživu. Takže někteří z těch 40 000 mají jedno jídlo měsíčně a samozřejmě je to lehké jídlo.

Možná, víte, trocha ovoce či polévky, vegetariánská polévka či salát, protože to rádi konzumují s rodinou. Někteří mají jedno jídlo týdně.

Někteří jedí jednou za tři dny něco velmi lehkého, protože je to těší.

A pointa je v tom, mít vždy svobodu volby.

A ty výhody pro náš svět, páni!

Víte kolik tun odpadních vod putuje naším světem?

Kolik tun plastových odpadů, kterých se musíme zbavit?

Všeho zapojeného do produkce potravy, čeho se musíme zbavit?

Všechno to je podstatně redukováno, když se naučíme více spoléhat na božský zdroj uvnitř. A když to necháme, aby to bylo přirozené a organické, není to nebezpečné. Není, co víc říct, než: „Naslouchejte hlasu svého těla.

Zvyšte proud čchi skrz svoji duchovní praxi.“

Myslím, že odrazovým můstkem pro transformaci v životě člověka je s velkou upřímností v srdci požádat o prožití toho, kým skutečně jsme, protože na západě nejsme vzděláváni, abychom chápali sebe samé jako skutečně božské krásné bytosti. Jsme spatřováni jako mysl, intelekt, emoce, tělo, ale není nám dáno porozumění, že jsme skutečně svrchované bytosti ve fyzické podobě.

Myslím, že je to pro lidi příjemné, když jsou připraveni, skutečně se posadit v upřímné srdečné tichosti a opravdu požádat o zažití toho, kdo skutečně jsme na všech úrovních naší bytosti a také zažít království nebeské uvnitř a Buddhovu čistou zemi, a požádat o zážitek toho rytmu lásky uvnitř nás a všechny jeho dary.

Nemůžete mít žádnou z těchto zkušeností, dokud nejste připraveni.

Kniha Využití prány a ostatné diela od Jasmuheen

Pokud jsme stále uchváceni vnějším světem, pokud si stále myslíme, že budeme šťastní vyděláváním peněz a tím, že budeme mít tu správnou manželku a správné auto a správnou rodinu a správné vzdělání a všechno to – pak je to všechno fajn – ale když si uvědomíme, že to možná není dostatečně vyživující, pak vejít do toho upřímného místa uvnitř a jen opravdu požádat o vyšší úrovně, vyšší zkušenosti, pravdu o našem samotném „bytí,“ pak to je žádost, která, když je lidské srdce skutečně připravené a otevřené, nebude nikdy nevyslyšena, neboť to je naše přirozené právo vzpomenout si, kdo opravdu jsme. A je naším vrozeným právem na Zemi kráčet v míru a harmonii.

Takže všechny energie z fotonové energie, z duchovního projevu, všechno nyní, to proroctví podporuje tento rozkvět lidského vědomí.

A to je pěkný začátek.

Jasmuheen hovoří o mnohých darech, které osobně obdržela díky životu bez jídla. Navíc, Jasmuheen zjistila, že na pokračující duchovní cestě je dokonce možné žít bez dýchání.

Zjišťuji, když mé tělo odpočívá, že jsem stále jakoby zapojena do božských obvodů a nikdy to nekončí. Napsali jsme 36 knih za posledních 17 let.

Udělali jsme 30 CD alb hudby a meditací. Neustále cestujeme po světě.

Mé stěny jsou pokryty malbami.

Právě teď děláme poezii a chanelujeme hudbu.

A podívejte, je to úžasná zábava!

Je to zábava, víte?

Někteří z vás jste slyšeli o lidech v Indii, kteří byli zakopáni po dlouhou dobu.

Víte, jogíni, kteří nejedí, nepijí a nepřijímají kyslík. A část jejich služby bylo dokázat, že můžete všechno získat z vnitřních dimenzí, včetně vzduchu.

Vlastně jsem potkala člověka, který to dokázal. Byl to velmi bohatý muž v Indii, doktor, vydělal hodně peněz a v určitém bodu byl veden k tomu, aby to všechno opustil, všechno to dal pryč.

Víte, v Indii je běžné, když lidé dosáhnou určitého věku, poté, co strávili 20 příležitostných let vzděláváním, poté 25 či více vychováváním rodiny a děláním toho všeho, že se lidé odeberou následovat život jogína a všechno to zanechají, aby odešli do osamocení a věnovali se své duchovní cestě.

A znajíc tuto tradici, jeho žena za něj byla velmi šťastná, že šel.

Takže odešel do džungle a žil v ní po 12 let.

A když se vrátil do světa, lidé chtěli důkaz této energie, že vás může nasytit a vyživit duši. Rozhodl se, že bude experimentovat. Že jim to dokáže.

A tak se nechal zakopat na 92 dní. Říkal, že to byla ta nejbáječnější věc, jakou kdy udělal, protože samozřejmě, když se do toho pustíte, tak všechno co uděláte je, že hned zpomalíte rychlost metabolismu, opustíte tělo, zkoumáte vnitřní vesmíry, jdete cestovat vesmírem a máte dovolenou.

V průběhu svých cest kolem světa Jasmuheen potkala Nejvyšší Mistryni Ching Hai a vyjádřila jí svoji vděčnost.

Úžasná Mistryně Ching Hai je jedním ze světově nejpřednějších zastánců

globálního vegetariánství, (veganka), která vidí, jaký dopad to bude mít na globální oteplování.

S Mistryní Ching Hai jsem se potkala před několika lety a velmi se zajímá

o breathariánství. Jak si je Mistryně Ching Hai vědoma a všichni jsou si vědomi,

jsme v čase globálních změn, globálního klimatického vlivu.

Velmi rádi bychom viděli vegetariánský svět, protože to by mělo velký dopad

na klimatickou změnu, jak víme.

Děkuji Nejvyšší Mistryni Ching Hai. Děkuji za podporu práce, kterou ve světě děláme.

Děláte tak krásnou práci a já vím, že neúnavně pracujete, abyste podpořila

ve světě veganství. A my nabízíme všechny naše vědomosti a vše, čemu jsme porozuměli, volně do vašich vysílání.

A děkuji za vaši podporu. Děkuji.

Jasmuheen hovoří o velkém posunu ve vědomí, který nyní zažíváme na Zemi.

Jak stoupá vědomí našeho světa, Jasmuheen zjišťuje, že se stále více lidí

zajímá o posun k pránickému životnímu stylu. Radí lidem, aby přecházeli postupně, a pouze pokud jsou jejich těla, mysli a duše připravené.

Někteří lidé jsou připraveni žít 100% z prány, zatímco ostatní nikoliv.

Ale jak si můžeme být jistí?

Pokud vyslovíme větu, která pro nás není pravdivá, která není pro naše

nejvyšší dobro, pak ta esence mění rytmus dýchání.

Takže chci, abyste mysleli na něco velmi prostého, o čem víte, že je to pro vás lež, a abyste to opakovali, jako by to byla pravda, a jen pozorujte, co dělá dech.

Nebudeme dýchat zvláštním způsobem.

Budeme jen pozorovat dech. Ve druhé části pomyslete na něco, o čem víte, že je absolutní pravdou.

Opakujte to. Sledujte, co dělá váš dech. Zavřeme tedy oči. Opět, myslete na něco prostého, ale nepravdivého, ale opakujte to jako pravdu, a sledujte, co při tom dělá váš dech.

A když můžete cítit ten rozdíl, otevřete oči. Kolik z vás zjistilo, když jste opakovali lež, jako by to byla pravda, že to bylo, jako by šel váš dech sem a všechno uvnitř jakoby …?

Cítili jste to? Kolik z vás zjistilo, když jste opakovali pravdu, že to bylo, jako by dech okamžitě zjemněl a všechno se uvnitř otevřelo?

Ano, to je váš vnitřní guru.

Ok, tady máte odpověď.

Kdykoliv si nejste něčím jistí, pronesete větu, jako by byla pravdivá.

Sledujte, co dělá dech, obzvláště, co se týká života zcela z prány.

Přestat přijímat fyzické jídlo může být škodlivé pro tělo, pokud není proud vaší prány silný.

Takže za použití této techniky získejme nějaké zajímavé informace.

Ok, zavřeme naše oči.

A jak pronášíme tyto prohlášení  a sledujeme, co dech dělá.

Proneste větu, “Je mým božím plánem, žít tento život výhradně z prány.”

“Je mým božím plánem, žít tento život výhradně z prány.”

Jen to pořád opakujte a sledujte, co dělá váš dech.

Jasmuheen pak užívá stejnou techniku, aby viděla, jakou procentuelní část výživy můžeme v současnosti čerpat z prány.

Začíná tak, že se zeptá těla, zda může být z 50 % udržováno pránou.

Prána nyní poskytuje více než 50 % výživy mého fyzického těla.

Jen opakujte více než 50 %, přičemž o tom smýšlíme jako o vyživujícím proudu. Co dělá váš dech? Třeba váš dech řekl ne.

Tak to zkuste znovu, více než 40 %. Třeba váš dech řekl ano.

Tak zkuste znovu, víc než 60 %. Jen zkoušejte se svým dechem svoji percentáž prány a zatímco vykládáme tyto věty, opakujte je znovu a znovu a sledujte, co dělá dech.

A ti z vás, kteří se nezajímáte o žití z prány, alespoň jste zjistili, jakou máte percentáž, takže nyní můžete dát matce Zemi dar.

Ti z vás, kdo dostali kladnou odpověď na 50 %, kolik z vás zjistilo,

že vaše percentáž prány je více než 50 %?

Ok. Váš bezprostřední dar pro Gaiu je bezpečně snížit svůj příjem potravy o 50 %, pokud chcete. Je to bezpečné.

Jasmuheen věří, že naše Země směřuje vstříc velmi krásné budoucnosti. Osobní harmonizace, globální harmonizace, univerzální harmonizace.

Co se stane, když budeme planetou osvícených bytostí, ve které budeme naplněni láskou a světlem?

Protože a to si pamatujte, osvícení je cestou, ne místem, a vždy můžeme být naplněni větším světlem a láskou. Co se stane potom, do jaké dimenze společně vstoupíme?

Hovoříme o čase naplnění proroctví Majů a mnohem více.

Nyní žijeme v té době a ta prorokovaná doba znamená, že vstoupíme do období tisíce let míru, pokud ne i více.

Nyní máme příležitost žít ve společnosti, která více spolupracuje, která funguje ve prospěch všech.

Naše díky, Jasmuheen, za sdílení svých znalostí ohledně pránického života a za vizi milující planety.

Autor: Vladimíra Holečková
Zdroj: Nová země 2010

Videa pořadu s Jasmuheen:

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1816.flv

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1823.flv

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1830.flv

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1837.flv

http://suprememastertv.cz/breatharian1.php?anim1=1844.flv

Stránka o breatharianstve: http://www.breatharian.eu/

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
8 369 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array