12 UŽITEČNÝCH DOPORUČENÍ PRO ROK 2012

Nemohu uvěřit tomu, že rok 2012 je už tady. Čekali jsme na tento zvláštní rok 26.000 let…

1. – Kosmický Okamžik – všechno bylo přípravou pro kosmický okamžik, ke kterému došlo v 11.11hod, 21. prosince tohoto roku. Stejně jako tomu bylo v 11.11.11, otevřou se nebeské brány a energie Zdroje nám bude přístupná, pokud budeme připraveni. Pouze v tomto čase bude energie mnohem silnější, a pokud přijmeme vše, co se nabízi v letošním roce, bude mít naše duše obrovskou příležitost pro duchovní pokrok. Proto se aktivně připravujte v průběhu roku modlitbou, meditací a správným jednáním.

2. – Je opravdu důležité, abyste zůstali uzemnění, abyste zůstali pevní ve své síle ať se děje cokoliv. Pro tuto cestu obzvláště – ujistěte se, že se správně stravujete.

3. – Některé přicházející energie budou velice vznešené a čisté a musíme je nechat projít skrze náš čakrový systém, neboť jsme prostředníky mezi nebem a zemí. Výrazně pomůže, pokud si představíte vašich 12 pětidimenzi­onálních čaker, volně se točících. Nemusí to trvat dlouho. Můžete si to představovat, například když jste v posteli, když na něco čekáte nebo při chůzi. K tomu vám může pomoci, když požádáte jednorožce, aby s Vámi pracovali.

4. – Každé novoluní přináší šanci pro nové začátky. Každý měsíc dělejte rituál, kterým odříznete to staré a přivoláte to, co chcete. Sledujte pak, jak se Váš život pohybuje vpřed mílovými kroky.

5. – Třicet tři kosmických portálů se pomalu začíná otevírat a vyzařovat na Zemi světlo z 12ti paprsků, ale také stříbrný paprsek, stejně tak jako bezpodmínečnou lásku Krista. Každý den můžete pomoci tomuto procesu vyvoláním Zlatého Paprsku Krista skrze vás. Je zde informace o 33 Kosmických portálech otevíraných jak v roce 2012, tak v letech pozdějších. Požádejte o návštěvu těchto portálů ve spánku a nasávejte energii.

6. – Pomoc druhým – Střední východ potřebuje pomoc, proto vyšlete Kristovo Světlo k portálu v Mezopotámii, aby se mohl rychle otevřít a mít přímý vliv na tuto oblast. Tím se zesílí i vaše světlo.

7. – Denně zapalte svíčku pro úspěch Olympijských her, aby čakra zemské hvězdy nacházející se v Londýně, dostala dostatek světla k otevření a nastavení pětirozměrné kundalini energie naší planety.

8. – Sledujte své myšlenky, slova i činy a ujistěte se, že jsou pětirozměrné. Čtěte pětirozměrné knihy a udržte energii svého domova čistou pomocí krásné hudby, květin, vonných tyčinek a radosti. (Klíče k Vesmíru jsou zcela 5D a vyzařují tuto energii do místnosti).

9. – Alespoň dvě nebo tři noci v týdnu navštivte ve spánku Archanděla, síň Nanebevzatých Mistrů nebo Kosmický portál. To rapidně urychlí Váš duchovní růst.

10. – Vizualizujte si svou auru ve zlaté barvě. Pak se vyrovná s andělským světlem a energií Zlatého věku, který přichází.

11. – Veďte si duchovní deník. Jen si zapisujte poznámky o svých myšlenkách nebo meditacích či zkušenostech a můžete být překvapeni, jak daleko jste došli, když si jej přečtete na konci roku.

12. – Otevřete své srdce Vesmíru a nabídněte se k službám lásky. Při tom vdechujte lásku a podporu Vesmíru a vězte, že jak dáváte, tak budou všechny vaše potřeby splněny.

Zdroj: http://www.inspirala.cz/?det=382
© 2012 Diana Cooper (www.dianacooper.com) Pro www.svetloatlantidy.cz přeložila Lucie H. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Knihy s tematikou 2012, vzostup, transformácia

Odporúčame článok Zákony univerza

2012, vzostup, transformácia

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
5 013 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array