NITHYANANDOVO SVETOVÉ TURNÉ ‚PREBUDENIE 2012‘ V NOVEMBRI

Spolu s transformačnou energiou, vrcholiacou koncom roka 2012, Paramahamsa Nithyananda zahajuje svetové turné zahŕňajúce 4 kontinenty, aby na otvorenej scéne zdieľal tajomstvá využitia ohromných energií priaznivého roka 2012 pre vytváranie materiálneho a spirituálneho naplnenia.

 Naša planéta sa pripravuje na obdobie neuveriteľnej zmeny.  Zmeny, ktorá sa mocne odrazia v každej dimenzii našej existencie – osobnej, sociálnej, ekonomickej, enviromentálnej, spirituálnej.

 

Bežne počúvame katastrofické predpovede o roku 2012, ale máloktorí sú si vedomí toho, že 2012 je vlastne čas, kedy sme veľmi blízko ku zaktualizovaniu nášho najvyššieho potenciálu. Počnúc rokom 2012, bude vysoko priaznivé spojenie masívnej fyzickej a duchovnej energie pracovať na povzdvihnutí ľudstva do vyššej hladiny evolúcie vedomia.

Počas tohto novembra bude Jeho Svätosť Paramahamsa Nithyananda cestovať po štyroch kontinentov, na ktorých bude na otvorenej scéne zdieľať tajomstvá využitia týchto vysoko priaznivých energií pre vytvorenie materiálneho a spirituálneho naplnenia. Hlavná téma Prebudenia sveta 2012 má názov „Prejav svoj vnútorný potenciál“ . Očakáva sa, že turné obsiahne významné mestá sveta v rôznych štátoch ako Anglicko, Francúzsko, Španielsko, Mexiko, Nemecko, Kanada, Turecko, Guadeloupe a okrem iných aj Slovensko.

Paramahamsa Nithyanada strávi na Slovensku 2 dni, 8. a 9. novembra.
Slovensku bol ponúknutý večerný program zadarmo, ten sa bude konať 8.novembra, so začiatkom zhruba o 20 hodine. Presný čas a dĺžka konania budú ešte upresnené.

9.novembra bude nasledovať celodenný program so začiatkom o 7 hodine ráno. Celodenný program bude ukončený individuálnym požehnaním pre každého účastníka.
Tento PROGRAM JE V PODSTATE KURZ , ktori bude prebieahat od rana do vecernych hodin.Okrem pozehnania bude P.Nithyananda kazdemu zaujemcovi PLNIT ZELANIA.

Viac o druhoch zelani a o tom,ze sa skutocne aj naplnaju sa dočítate na web stránke zdraviemms
Cena celodenného programu je 60 eur.

Počas série života-transformujúcich prednášok a iniciácií, ktoré aktivujú transformáciu vedomia v každom jednotlivcovi, Paramahamsa Nithyananda v nás posilní spojenie so zdrojom našho najvyššieho vnútorného potenciálu. Ako výsledok sa prejaví fyzické a emocionálne vyliečenie, obrovské naplnenie a kreativita, viac hodnotných vzťahov, rýchle spĺňanie túžob, rapídne očisťovanie sa od negatívnych návykov a kvantový spirituálny rast.

Interaktívne prednášky, myseľ -telo liečiace techniky a intenzívne energetické iniciácie sú prísľubom, že stretnutie s Paramahamsa Nithyanandom otvorí dvere do úplne nového sveta transformácie.

Pozrite si správy Paramahamsa Nithyanandu o roku 2012*:

*videá sú len v angličtine

2012: Truth, not Just Prophecy by Nithyananda (2012: Pravda, nielen veštby, od Nithyanandu)

2012 Transform Now (2012: Pretransformujte sa teraz)

Paramahamsa Nithyananda je svetový učiteľ jógy, duchovného liečenia, prebudenia kundalíny energie a vedy osvietenia. Ako spirituálny vodca na svete najstaršej hinduistickej organizácie**, je Paramahamsa Nithyananda uctievaný miliónmi na celom svete ako výnimočná inkarnácia supervedomia.

Začiatkom tohto roku bol Paramahamsa Nithyananda zaradený významným ezoterickým časopisom „Mind Body Spirit“ medzi 100 najintenzívnejšie spirituálne pôsobiacich osobností sveta.

Paramahamsa Nithyananda je tiež najvyššie hodnotený duchovný učiteľ s viac ako 2000 hodinami voľne prístupných kurzov s viac ako 14 miliónov zhliadnutí. Je autorom 300 kníh publikovaných v 27 jazykoch.

Paramahamsa Nithyananda ,
je duchovný génius s osvieteným náhľadom do všetkého od managementu po meditáciu, od vzťahov po náboženstvo či od úspechu až po sannyas (asketický život), Nithyananda svetu prináša obrovské bohatstvo praktickej múdrosti, starovekých meditačných techník a silných nástrojov na trvalú vnútornú transformáciu. Ako neporovnateľný duchovný liečiteľ, ktorý často len jediným dotykom vyliečil tisícky ľudí z chorôb od depresie až po rakovinu, je dnes najsledovanejším duchovným učiteľom na youtube a najpredávanejším spirituálnym autorom s viac ako 200 publikáciami v 26-tich jazykoch.

Videa v Slovenčine.

Prosím dajte nám vedieť váš záujem a pomôžte nám tak s plánovaním tejto výnimočnej udalosti.

Zaregistrujte sa už teraz na strankach:

http://innerawakening.org/slovakia/nithyananda

www.zdraviemms.mypage.cz

www.zdraviemms.sk

email: [email protected]

email: [email protected]

V emaily napíšte svoje:  Krstne meno+priezvisko+email+telefonne cislo

 

Od 15.9.bude moznost prihlasit sa na svetove turne,resp.liecenie aj telefonicky.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
3 080 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array