Kontaminovaná voda v Košiciach !!!

Právě jsem se vrátil z Košic a moje poznatky bych chtěl sdělit všem, koho zajímají.

V dnešní době není nic nového, že hladina radioaktivního záření je vyšší a to jak pro havárie, tak pro otevírání ložisek jinak skrytých v podzemí.

ID-100206860

obrázok so súhlasom Grant Cochrane / FreeDigitalPhotos.net

Po pěti letech jsem se vrátil do Košic a s překvapením zjistil, že ze sedmnácti klientů má patnáct potíže s krvetvorbou. Zpočátku jsem si myslel, že jde jen o nahodilý vzorek, který se jakýmisi cestami shromáždil právě v jeden den, ale opak byl pravdou, další den se situace opakovala.

Po podrobném zkoumání důvodu jsem došel k závěru zvýšené radiace, která má právě tento efekt na svědomí. Proto, aby se taková věc stala by bylo zapotřebí, aby lidé byli vystaveni stejným podmínkám: to se ale stane jen v případě jaderné havárie nebo konzumace něčeho co obsahuje vyšší hladinu radiace. A tak se i stalo právě v Košicích. Když jsem pátral, tak mi bylo sděleno, že v blízkosti zdrojů pitné vody pro Košice se dělají průzkumné vrty, po případnou těžbu uranu.

Tím došlo k uvolňování radiace do vodních zdrojů. Obyvatelé jsou tedy každou kapkou vody kontaminováni. Z mého hlediska nejde o poplašnou zprávu, ale o potřebu informovat o možnostech, které máte pro svou ochranu. Paradoxně je to právě balená voda, která bude pomocí. Kdykoli v minulosti došlo k ozáření skupiny lidí byly nalezeny i přírodní prostředky na jejich léčbu a ochranu. Japonci zjistili, ze makrobiotická strava a polévky z miso, nebo konzumace hokaido dýně. Lékaři používaj&iacut e; ke snížení ůčinků radiace jodid draselný.Tedy mořská sůl a dieta prostá cukrů je základem pro uzdravení. Máte-li potíže s krvetvorbou je potřeba dodávat do těla červené barvivo a z našich rostlin i červenou řepu.

Michio a Aveline Kushi ve své knize Makrobiotická strava říkají:

„V době svrhnutí atomové bomby na Nagasaki v roce 1945 byl doktor Tatsuichiro Akizuki ředitelem interního oddělení v nemocnici Sv. Františka v Nagasaki. Většina pacientů v nemocnici, která se nacházela asi 1,5 km od centra výbuchu, prvotní účinky bomby přežila, ale brzy se u nich začaly objevovat příznaky onemocnění z ozáření, způsobené uvolněnou radioaktivitou.

Dr. Akizuki svým zaměstnancům a pacientům naordinoval přísně makrobiotickou stravu, tj. rýži natural, miso polévku a polévku se sojovou omáčkou tamari, wakame a jiné mořské řasy, dýni Hokkaido a mořskou sůl, a zakázal konzumaci cukru a sladkostí.

Tak zachránil všechny lidi ve své nemocnici, zatímco mnozí z ostatních přeživších ve městě zemřeli na nemoc z ozáření.“

Pokud jste to nepostřehli, tajemství k přežití všech forem ozáření je v mořské soli. Pokud si děláte starosti kvůli spadu z jaderných nehod japonských atomových elektráren nebo pokud jste byli ozářeni rentgenem (v nemocnici nebo při letištní prohlídce) nebo vám léčí rakovinu radiační léčbou, dělejte si koupele z mořské soli (ne z jodizované kuchyňské soli) a to vám pomůže vytáhnout radiaci z těla.

Pokud vám byla diagnostikována rakovina ústní dutiny nebo hrdla a byli jste vystaveni smrtícímu radiačnímu ošetření, můžete radiaci neutralizovat kloktáním zažívací sody rozpuštěné ve vodě.

Zažívací soda je v odstraňování radiačního zamoření natolik účinná, že ji výzkumník Don York v Národní laboratoři v Los Alamos v Novém Mexiku používá k čištění půdy kontaminované uranem. Soda bicarbona se váže s uranem a tak ho oddělí od zeminy. Doposud York odstranil celých 92% uranu ze vzorků kontaminované půdy. Ještě nejste přesvědčeni? Třeba pomůže, když se dozvíte, že armáda Spojených států doporučuje používat zažívací sodu na ochranu ledvin před poškozením způsobeným radiací.

Radiace je velice toxická. Vystavení účinkům radiace v jakémkoliv množství je pro tělo škodlivé. Vystavování rentgenovým paprskům v nemocnicích a na letištích a takzvaná léčby rakoviny ozařováním jsou nejnebezpečnější zdroje otravy radiací. Rentgenové paprsky a radiační léčba rakoviny mají daleko větší smrtící sílu než radioaktivní spad, protože ozáření je koncentrované a časté.

Abyste radioaktivní jedy dostali z těla, koupejte se ve vodě, ve které rozpustíte půl hrnku mořské soli a půl hrnku zažívací sody. Zůstaňte v koupeli alespoň 20 až 30 minut, a to každý den po dobu tří týdnů nebo každý druhý den po dobu šesti týdnů. Anebo si zajeďte na dovolenou do Karibiku nebo Jižního Pacifiku a koupejte se v oceánu každý den po tři týdny. Proč Karibik a Jižní Pacifik? Protože je tam vyšší koncentrace mořské soli. Které místo na světě je nejlepší pro léčbu radiace? Mrtvé moře. To má obsah soli čtyřikrát vyšší, než většina světových oceánů. Mořská sůl vám vytáhne radiaci z těla.

Nemůžete si dovolit jet k Mrtvému moři a vyléčit se z otravy radiací způsobené spadem z jaderných elektráren, rentgenem nebo radiační léčbou rakoviny? Malá špetka kvalitní mořské soli rozpuštěné v několika sklenicích destilované vody denně vám dodá všechny minerály a stopové prvky, které potřebujete, abyste se zbavili radiace a zůstali zdraví.

Nesnesete mořskou sůl? Aminokyselina cystein také chrání proti ničivým účinkům radiace a to tím, že likviduje volné radikály vniklé z ionizujícího záření. Cystein, spolu s metioninem, cystinem a jejich deriváty, patří mezi sirné aminokyseliny, protože tyto aminokyseliny obsahují kromě uhlíku, vodíku, dusíku a kyslíku i síru.

Citace  osud.cz

Nejde o poplašnou zprávu, ale o potřebu informovat !!!

Jde v současnosti o to minimalizovat dopad a ochránit se před nemocí. Je však dobré si uvědomit, že jsme stále vystaveni radioaktivitě, která je přírodního původu ať už jde kosmické záření tak o radon a jiné skupiny zářičů přirozeného původu.

Jinak přeji všem zdraví a pomoc v nesnázi.

Autor: Petr Soldán

Poznámka Regeneračného centra:
Voda v Podhájskej má podobné zloženie ako voda v Mŕtvom mori. Viac info o liečivých účinkoch soli z Podhájskej.

Odporúčame stránku:
Urán Košice STOP – Pripravuje sa ťažba a spracovanie uránovej rudy v Košiciach a výstavba atómovej elektrárne.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
5 887 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array