Výstraha: Ak Vás nezabila chemoterapia, dokončia to antibiotiká

Kampaň za pravdu v medicíne už zopár rokov odporúča pacientom s rakovinou detoxikovať celý tráviaci systém, jesť zdravo a podporiť trávenie potentnými enzýmami, probiotikami a inými výživovými doplnkami.

Z dlhodobých skúsenosti pacientov a z emailov, ktoré dostávame, je jasné, že pacientom, ktorí sa rozhodli pre chemoterapiu a rádioterapiu a ktorí tieto a iné zásady dodržiavajú, sa darí omnoho lepšie.

Jednak sa tešia lepším výsledkom konvenčnej liečby a taktiež tŕpia značne menšími vedľajšími účinkami takejto liečby.

NaturalNews

ID-100225306

obrázok so súhlasom koratmember / FreeDigitalPhotos.net

Nedávno michiganská univerzita zverejnila závažné zistenia poukazujúce na to, že zdravé črevá sú kľúčom k prežitiu počas chemoterapie.

V skratke, je to o tom, že počas štúdie podávali myšiam smrteľné dávky chemoterapie – také, ktoré by po prepočítaní na váhu človeka, žiadny pacient neprežil.

Autor štúdie otvorene priznal, že “akúkoľvek rakovinu, v akomkoľvek tkanive je možné úplne zničiť pomocou chemoterapie alebo radiácie, avšak problémom naďalej ostáva fakt, že skôr, než sa podarí zničiť všetky rakovinové bunky, chemoterapia zabije pacienta”.

Chemoterapia je smrteľná. Je číslom jeden v príčinách úmrtí onkologických pacientov. Vedľajším účinkom číslo jeden sú metastázy. Avšak je pozoruhodné, že istá skupina myší bola schopná letálne dávky chemoterapie prežiť.

Ako?

Bola im v injekcii podaná molekula, ktorú si zdravé telo za normálnych okolnosti vyrába samo, dvadsaťštyri hodín denne. Predpokladom je však správna výživa a teda zdravé bunkové prostredie.

Táto substancia bola pomenovaná “Rspo1”, alebo inak “R-spondon1”. Rspo1 aktivuje produkciu kmeňových buniek v stene tenkého čreva a tieto kmeňové bunky sú akousi super-reparačnou mašinou, ktorá dokáže opraviť poškodené bunky rýchlejšie, ako ich chemoterapia poškodzuje. Vďaka tomu je pacient schopný toxické účinky chemoterapie prežiť.

Záver štúdie bolo konštatovanie, že 50-75% myší, ktorým bol Rspon1 podávaný, smrteľné dávky chemoterapie prežilo.

Rakovinový priemysel sa snaží znížiť úmrtnosť väčšiny svojich zákazníkov

Dlhodobým problémom rakovinového priemyslu je to, že ich konvenčná liečba naďalej zabíja väčšinu pacientov. A to nie je pre biznis dobré.

Preto dôvodom na investovanie do výskumu Rspon1, ktorý bol mimochodom platený štátom, je nájsť spôsob, akým by bolo možné pacientom podávať vysoké dávky chemoterapie bez toho, aby ich zabila.

Vízia je taká, že pacientovi sa podá Rspon1 (ktorý stojí 50000 USD za dávku, keďže ide samozrejme o patentovaný liek). Následne sa mu podá fatálna dávka chemoterapie a vďaka Respon1-u pacient prežije a môže mu byť chemoterapia podávaná stále dookola, čo znamená zvýšený profit. Tomu sa hovorí dobrá obchodná prax.

Probiotiká sú kľúčové pre výrobu vlastného R-spondon1-u

V štúdii boli použité injekcie syntetickej, patentovaný látky R-spondon1. Avšak, ľudské telo má schopnosť produkcie rovnakej látky. Tenké črevo je vystlané epitelovými bunkami, ktoré sú u zdravého človeka schopné regenerovať sa každých štyri až päť dní.

Toto je možné cez aktiváciu a neustálu prácu kmeňových buniek – bežný proces, ktorý je potrebný pre zachovanie zdravia a je možný len ak je prostredie tenkého čreva zdravé.

Zdravie tenkého čreva je zase závislé od črevných baktérií alebo od symbiózy, čo je optimálny pomer rôznorodých baktérií v čreve. Ak sú črevné baktérie v správnom pomere, aj génová expresia (proces, ktorým dochádza k prepisu genetickej informácie) v epitelových bunkách je normálna a zdravá.

Naopak, pri nepomere črevnej mikroflóry je regeneratívny proces črevných buniek spomalený. Práve preto ľudia, ktorí majú vysoký stupeň črevnej dysbiózy, trpia zápalovými a degeneratívnymi ochoreniami ako Crohn, IBS (syndróm dráždivého čreva) a pod.

Probiotické baktérie (probiotiká) sú kľúčovým faktorom v schopnosti čriev udržať si správnu génovú expresiu s následnou rapídnou regeneráciou buniek. V konečnom dôsledku probiotiká pomáhajú pacientovi prežiť zničujúce účinky chemoterapie.

Devasujúci vplyv mäsa a mlieka na výkyvy črevnej mikroflóry a zvýšenú citlivosť na chemoterapiu

Pacienti, ktorí požívajú mäso, syry a mŕtve, pasterizované mlieko, navyše v kombinácií s uhľohydrátmi a cukrom, sú omnoho viac vystavení rizikám chemoterapie ako pacienti, ktorí jedia skôr rastlinnú stravu.

Pacienti s najhoršou stravou sú na rebríčku úmrtnosti počas chemoterapie najvyššie.

V črevách ľudí konzumujúcich mäso a pasterizované mliečne výrobky, sa nachádza bezvlákninová a ťažko vstrebateľná bielkovina, ktorá hnije a zostáva v črevách po dobu dvoch až piatich dní.

Prijímané cukry a uhľohydráty potom podporujú procesy kvasenia, čoho výsledkom je rapídny rast a premnoženie na cukre závislých škodlivých baktérií, ktoré potláčajú zdravé, probiotické baktérie, ktoré by mali chrániť bunky črevnej steny.

Črevná dysbióza zvyšuje citlivosť na chemoterapiu a zároveň zabraňuje schopnosti čriev absorbovať dôležité výživné látky, napríklad vitamíny a antioxidanty, ktoré majú schopnosť ochrániť zdravé bunky pred toxicitou chemoterapie.

To je dôvod, prečo pacienti, ktorí sú milovníkmi mäsa a mlieka, umierajú na následky chemoterapie tak ľahko.

Je tu však ešte niečo, čo je alarmujúce a zaslúži s pozornosť…

Ako dokážu antibiotiká po chemoterapii vyústiť až do smrti pacienta

Aj keď toto nebolo témou výskumu, výsledky jasne poukazujú na to, že vykynoženie probiotických baktérií antibiotikami môže mať pre pacienta s chemoterapiu fatálne následky.

Toto je veľmi závažné zistenie, pretože veľa pacientov počas chemoterapie súčasne užíva aj antibiotiká. Aj keby samotné antibiotiká a chemoterapia nezabili pacienta priamo, kombinácia sterilizovanej (usmrtenej) črevnej mikroflóry a vysokotoxickej chemoterapie toxicitu znásobuje a robí fatálnou.

V úmrtnom liste sa však uvedie, že pacient podľahol rakovine, nie chemoterapii, ktorá je skutočnou príčinou úmrtia.

Problémom je smrtiaci kruh, ktorý tu vzniká.

Po prvej chemoterapii je imunita pacientov oslabená, výsledkom čoho sú rôzne infekcie. Lekári na to reagujú jednoducho – antibiotikami. Tie samozrejme vykynožia probiotiká v čreve pacienta a pacient tak v takomto stave nastupuje na ďalší cyklus chemoterapie s ešte viac oslabeným imunitným systémom.

Teda pokiaľ prvá chemoterapia spôsobí pacientovi len isté zdravotné problémy a vedľajšie účinky, druhá už môže mať kvôli ľahkovážnemu predpísaniu antibiotík omnoho horšie, ba aj fatálne následky.

Tento smrtiaci začarovaný kruh vôbec nie je zriedkavý. Presvedčte sa sami…

Ťažko nájdete pacienta, ktorý by bol v období pred, počas alebo po chemoterapii bez antibiotík. Táto situácia je jednou z ďalších, kde západná medicína zlyhala a naďalej zlyháva.

Je zrejmé, že onkológovia si nie sú vôbec vedomí toho, aká je úloha črevných baktérií v ochrane zdravých buniek pred devastujúcimi následkami chemoterapie.

Mnohí onkológovia naopak pacientov odhovárajú od užívania akýchkoľvek výživových doplnkov počas chemoterapie ničím nepodloženými nevedeckými vyhláseniami a strašením, že výživové doplnky môžu brániť účinkom chemoterapie a spôsobiť neúspech liečby. Tým však pacientovi vážne škodia.

Zhrnutie

• Nedávnym výskumom bolo zistené, že substancia vylučovaná kmeňovými bunkami v tenkom čreve, pomáha prežiť inak fatálne dávky toxickej chemoterapie.

• Zdravá génová expresia v zdravých črevách je predpokladom na to, aby čreva mohli túto ochrannú látku vyrobiť a podporiť tak regeneráciu epitelových buniek, ktoré sú základom imunity.

• Probiotiká pomáhajú symbióze – vyváženej črevnej mikroflóre, ktorá je zase predpokladom pre zdravé čreva a spomínanú správnu génovú expresiu.

• Antibiotiká môžu mať smrteľné následky ak sa podávajú pacientovi pred, počas alebo po chemoterapii.

• Onkológovia sú povinní zohľadniť riziko a zvážiť odloženie chemoterapie u pacientov, ktorí sa práve liečia antibiotikami, keďže takáto kombinácia môže byť smrteľná (a to bez akýchkoľvek dôkazov o tom, čo pacienta zabilo!).

• Nakoniec, onkológovia sú nateraz aspoň morálne povinní predpísať, alebo aspoň odporučiť pacientom s chemoterapiou užívanie poriadnych probiotík aspoň pred, počas a po ukončení chemoterapie.

Zdroj:badatel.sk

Protirakovinové doplnky

Probiotiká

Prebiotiká

Článok o nepriaznivých účinkoch mlieka

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
6 255 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme