Nový lekársky objav – mikroprúdy, ktoré vám vyčistia krv

Dr. Beck, uznávaný fyzik, vyvinul levný způsob domácího ošetření.

Multifunkčný generátor BG3

Multifunkčný generátor BG3

Když se Bob Beck poprvé seznámil s novým lékařským objevem, kde viry a patogeny v krvi dokážou spolehlivě zabít elektrické mikroproudy, velmi ho to zaujalo. Oficiální lékařský výzkum navrhoval provádět elektrifikaci krve dialýzou, kdy odchází viry napadená krev z těla ven a pak upravená mikroproudy zase zpět do těla. Dr. Beck vyvinul metodu elektrifikace krve mikroproudy, při které nedochází k zásahu do lidského těla, kdy umístil elektrody na zápěstí.

Dr. Beck bojoval za revoluční přístup v samoléčbě člověka, která je bezpečná, přírodní a současně levným řešením infekčních chorob bez zásahu lékařů. Jeho klinické testy potvrdily, že pomocí protokolu lze úspěšně bojovat s virem HIV-1, rakovinou, žloutenkou, lupusem a dokonce i s nachlazením a většinou dalších infekčních onemocnění. Včetně těch, pro které nejsou v současné době k dispozici žádná antibiotika, vakcíny nebo ošetření.

Tento nový přístroj nabízí hned tři zajímavé funkce v jednom zařízení. První a nejdůležitější funkcí je výstup BG, která je navržen podle zásad Dr. Becka. Pracuje s mikroproudy a umožňuje elektrizovat krev. Další doplňkovou funkcí je výstup Silver, který umožňuje domácí výrobu koloidního stříbra. Poslední doplňkovou funkcí je výstup Zapper, který je navržen podle Dr. Clarkové a pracuje s frekvencemi.

Čistič krve podle Dr. Becka

KREVNÍ ELEKTRIFIKACE

Je známo, že mikroproudy eliminují všechny viry, parazity, plísně, bakterie a patogeny v krvi. Bylo to zjištěno už před mnoha lety, avšak tyto zásadní objevy byly buď ztraceny, anebo záměrně potlačeny. Metodu nově objevili v roce 1990 na Einstein College of Medicine a nabídli jako kúru pro HIV / AIDS, ale pak se kolem všeho opět rozhostilo ticho. Objev udělali dva lékaři, Dr. Steven Kaali a Dr. William D. Lyman, kteří 14. března 1990 prezentovali svůj výzkum na First International Symposium on Combination Therapies ve Washingtonu.

Unikátní funkcí nového přístroje BG 3 je výstup č. 3. Beck používal princip elektroléčby pomocí mikroimpulsů – známých jako Beckův „čistič krve“ – Blood Purifier. Všechny unikátní funkce nízkofrekvenčního generátoru BG 3 můžete naplno využít pomocí sady speciálních elektrod. Dr. Beck doporučuje provádět BG prevenci 10 minut denně po dobu 2 měsíců. Postupně ji můžete zvyšovat až na 1 hodinu denně.

Tímto postupem dokázal Dr. Beck v 99 % případech odstranit z krve virus HIV-1. BG funkce pomáhá při prevenci v chřipkovém období. BG funkce je významnou alternativou v boji proti rakovině! Dr. Beck doporučuje provádět BG prevenci 10 minut denně po dobu 2 měsíců. Postupně ji můžete zvyšovat až na 1 – 2 hodinu denně.

BG 3 – výroba koloidního stříbra

CO JE KOLOID STŘÍBRO

Koloidní stříbro je jako homeopatické antibiotikum využíváno už po staletí. Už staré babky vyprávěly o vkládání stříbrné mince do mléka, které se pak nesráželo. Neměli ještě chladničky, které dnes považujeme za samozřejmé. Na Mezinárodní kosmické stanici se stříbrné soli užívají k čištění systému recirkulace vody. Ve zdravotnictví je dnes stříbro už běžně používáno jako antibiotikum v obvazovém materiálu atd.

Přístroj BG3 nabízí 3 funkce v jednom. Mimo výstupy BG a zapper, můžete využít i funkci Silver – kooidní stříbro. Všechny výstupy dle protokolu Dr. Becka v jednom zařízení a za jeden peníz.

Doplňkovou funkcí je zdroj pro domácí přípravu koloidního stříbra (výstup Silver). Přístroj, s vhodnými elektrodami a doplňky, umožňuje přípravu stříbrného koloidu. Tato možnost je ovšem spojena s určitou nesnází, protože vyžaduje použití kvalitní destilované vody s velmi nízkou vodivostí. Není destilka jako destilka. Používejte vždy nejčistší doestilku. V lékárně vám poradí.

Stříbro lze produkovat i na akumulátorové baterie v přístroji, ale ja výhodnější použít dodávaný síťový zdroj, který současně slouží i k nabíjení akumulátorů. Kvůli bezpečnosti jsou po připojení zdroje všechny ostatní funkce, kromě produkce stříbra, zablokovány.

Zařízení BG3 má certifikát státní zkušebny. Využijte funkci Silver koloid a další nadstandartní frekvence pro své zdraví bez obav.

Doplňkový výstup zapper

ZAŘÍZENÍ BG 3 – výstup zapper

Nízkofrekvenční generátor BG 3 nabízí doplňkovou funkci „zapper“ podle Dr. Clarkové. Generátor BG3 na výstupu č. Zapper plynule a opakovaně projíždí frekvenčním pásmem 10 – 33 kHz. Dr. Clarková doporučuje používat elektrody preventivně po dobu 10 – 15 minut denně. Výstup „Zapper“ posiluje imunitní systém a ve většině případů zlepšuje celkovou funkci organizmu.

Funkce zapper a zapování je naprosto odlišná věc, než funkce BG. Nelze je nijak srovnávat. Zapper pracuje na principu frekvencí, Bg používá účinější metodu tzv. mikroproudy!

 

MŮŽETE SE UZDRAVIT SAMI

Rozhovor s Bobem Beckem

Jak funguje zařízení na krevní elektrifikaci podle Boba Becka? Mohou mikroproudy posílit imunitu? Jak správně postupovat. Proč nebyl objev zveřejněn? Zbavme se všech parazitů…

Dr. Bob Beck Ph.D. působil jako uznávaný fyzik na univerzitě v Jižní Kalifornii, kde přednášel jako profesor. Byl nominován jako nositel Nobelovy ceny za výzkum v oblasti vývoje léku proti AIDS. Cenu nakonec nezískal: „Nebyl jsem vhodným týmovým hráčem v oblasti organizované medicíny.“

Bobe, řekněte nám něco o svém novém protokolu umožňujícím léčit nemoci jako AIDS nebo rakovina.

Budu s vámi hovořit o levném způsobu, který dokáže vyléčit HIV, mononukleózy, hepatitidu, herpes a dokonce i rakovinu.

„… můžete mít 100% lék na AIDS, rakovinu a všechny známé nemoci, např. Ebola (100% účinnost). Ale i takové, které jsme ještě netestovali. Budete naživu i po dalších pěti letech, zatímco statistiky říkají, že pacienti s nádorovým onemocněním mají 5% šanci, že prvních pět let přežijí. Pokud máte v sobě to, čemu říkám „nesmrtelná krev“, pak se můžete ve zdraví dožít 110 let.

Máte na vybranou

Máte na vybranou. Můžete se uzdravit sami a bude to levné. Už nikdy nebudete bojovat s rýmou den co den. Už nikdy neztratíte možnost pracovat. Je to ta nejlepší investice, kterou můžete pro své zdraví udělat. Mám stovky posudků, stovky ohromujících zpráv o spontánní remisi, máme lékařské záznamy, které to dokazují. Funguje to, jinak to není ani možné. Nejen pro mne, ale hlavně pro vás všechny je to určitě ta nejlepší zpráva, co jste kdy mohli dostat.

Byl jsem pozván na největší kliniku na západní polokouli, kde provádějí alternativní léčbu rakoviny. Přednosta kliniky mi sdělil ohromující informaci – 87% pacientů, kteří už byli považováni prakticky za „mrtvé“, se uzdravilo. Mají jizvy, kde kdysi byly léze, mají čistou biopsii. A jsou zpět v práci. Byli to pacienti, kteří použili „protokol“, o němž dnes hovoříme.

Když jsem prokázal úspěšnost mého léčebného „protokolu“ reálnými testy, pozvali mne na schůzi představenstva do nejznámější nemocnice v Jižní Kalifornii. Tam mi oznámili, že můj léčebný protokol popírají a podle nich je nefunkční. Proč? Protože jsou v ohrožení jejich investice a dividendy. Nechtějí, aby se pacient léčili sami…

Funguje to, jinak to není ani možné!

Osmdesátiletý právník mi řekl: „Bobe, dostal jsi mě zpět mezi živé! Můj nádor metastázoval. Byl jsem převezen domů, abych napsal závěť, než zemřu. Poslal jsem syna, aby mi za pár dolarů koupil tvůj přístroj. O tři týdny později jsem byl v nemocnici na vyšetření – a odcházel jsem s pozitivními výsledky – biopsie byla čistá. Všichni byli ohromeni. Jsem zpátky v práci, pracuji 14 hodin denně.“

Jiný člověk říkal: „Byl jsem odepsaný pacient s AIDS. Potřeboval jsem pomoc dvou sester, které mne nosily i na nočník. Teď zase pracuji a nemám žádné problémy.“ Pacient začal s terapií podle našeho programu v červnu 1995. Počet HIV pozitivních částic v jeho krvi byl 412 473. Test 1.11.1995 ukázal méně, než 100 částic. Takže tedy můžeme potvrdit, že u něj nastala spontánní remise. Může to být pouhá náhoda? Těžko. Podobných pacientů mám v evidenci stovky. U každého jsme po jednom měsíci provedli odborné testy. Výsledky se shodují, jsou pozitivní. Je to úžasné, když na vlastní oči vidíte, jak se pacient úspěšně uzdravuje – na rozdíl od statisticky daného počtu úmrtí na rakovinu. Vyhubte všechny parazity…

Podle sdělení lékařů jsem měl být na 90% po smrti. Tehdy jsem vážil 132 kg. Vypadaly mi vlasy. Dnes mám 66 kg, vlasy opět narostly a mé tělo fyzicky omládlo o nejméně 35 let. Je mi 75 let! Jediné, co musíte udělat, je věřit, že tohle dokáže trocha „vyčištěné“ krve. Vím, že nebýt „protokolu“ Dr. Becka bych byl dnes po smrti. Moc děkuji za takovou příležitost. Dnes vážím o polovinu méně, než před lety. Když vyhubíte všechny parazity v krvi, máte šanci zhubnout! Pak se vám vrátí chuť k jídlu, a můžete bez problémů jíst, co máte rádi.

Žádný pacient nakažený AIDS na něj nikdy nezemřel!

Lidé nakažení AIDS nikdy nezemřeli na AIDS. Umřeli na oportunitní infekce, které je zabily, protože jejich imunitní systém byl oslabený. Existuje 23 takových infekcí. Zařízení (BG3) podle „protokolu Dr, Becka“ umí zahubit všech 23. Pacienti s diagnózou AIDS se uzdraví a mohou zpět do práce. A víte, jak je pro mne deprimující, že taková informace je odsouvána stranou, jako nepřípustná a nežádoucí?

Rakovina není jen o uzdravení

V nejznámější kalifornské nemocnici jsem léčil 12 pacientů s rakovinou v posledním stádiu a všech 12 se uzdravilo. Někteří po čase spáchali sebevraždu, protože nechtěli po zbytek života používat např. berle, či jiná omezení… To je jejich problém. Dostali šanci vyléčit se ze smrtelné nemoci, ale zradila je vlastní psychika.

Slyšeli jsme, že se v posledních dnech objevilo 5 případů nakažení antraxem (Phoenix, Arizona).

Víme, že Íránci používali dýmějový mor a antrax. Přátelé na vysokých místech mi potvrdili, že „elektrifikace krve“ je kromě známého ampicilinu jediná věc, která na 100% účinkuje.

Můžete nám říct, co je to nesmrtelná krev?

Pojem nesmrtelná krev není v pravém smyslu slova samozřejmě správný. Je to jen nostalgická vzpomínka na mládí, když jsme ještě měli dokonalé zdraví.

Při pohledu do mikroskopu uvidíte v krvi zdravého člověka mnoho parazitů, virů, bakterií a patogenů. Po třítýdenní terapii krevní elektrifikací, doplněné pitím stříbrného koloidu, bude vaše krev opět čistá, bez „shluků“. Potřebujete více důkazů, než tento? Po obnovení imunitního systému můžete zvládnout dokonce i rakovinu. Každý onkolog vám to potvrdí. Ví se to už mnoho let. Můžete obnovit krev do „nesmrtelného stavu“ a můžete to udělat sami, doma.

Četl jsem článek v Science News publikovaný 30. března 1991. Na straně 207 je popsaná „šokující“ léčba navržená pro AIDS. Dva lékaři z Albert Einstein College of Medicine v New Yorku zcela náhodou objevili způsob, jak vyléčit všechny nemocné s AIDS. Zjistil jsem, že jejich odborná práce jak vyléčit HIV / AIDS byla poprvé prezentovaná na Mezinárodním sympoziu o kombinované terapii ve Washingtonu, DC, 14. března 1991.

Když jsem hledal originál tohoto dokumentu, ukázalo se, že všechno zmizelo nebo bylo vypuštěno ze zápisu. Najatému soukromému detektivovi se podařilo získat osobní kopii jednoho z účastníků konference. Další informace jsme hledali pomocí počítače. Jediná zmínka o tomto objevu byla otištěna v prosincovém vydání časopisu Outher Limit (1992). Je zde uvedeno, že Dr. Steven Kaali našel způsob inhibice AIDS v krvi, ale bude zapotřebí mnoha let testování, než bude připraven k používání vhodný „elektromedicínský“ přístroj. Jinými slovy, objevili něco nového, a pak se to okamžitě pokusili zatajit, nezveřejnit!

Proč nám to neřekne lékař?

Ale pak jsem zjistil velmi legrační věc. O dva roky dříve tento objev patentovali (US patent # 5188738)! V tomto patentu Dr. Kaali popisuje proces, jak elektrifikací oslabit bakterie nebo viry (včetně HIV / AIDS), parazity a všechny plísně obsažené v krvi tak, aby se pro zdravé buňky staly neškodnými. Tyto zásadní informace tedy obsahuje oficiální dokument z roku 1990! Proč o tom veřejnost neví? Rozhodl jsem se, že pokud to má být účinný lék na AIDS, musím o něm zjistit všechno.

Dva a půl roku prováděl můj tým výzkum a testy podle Dr. Kaaliho, jehož jméno je uvedeno v patentu. Zjistili jsme, že technologie elektrifikace krve byla používána už před 107 lety. Podobných procedur existují historicky desítky. Například v jednom patentu (US # 4665898) z 19. května 1987 je popsán způsob léčby všech druhů rakoviny. Proč byla taková informace potlačena? Proč vám žádný lékař neřekne, že existuje prokázaný způsob jak vyléčit rakovinu? Odpovědí může být tohle: Léčba jednoho pacienta stojí 375 000 dolarů – za chirurgický zákrok, chemoterapii, ozařování, pobyt v nemocnici, za lékaře a anesteziology. Toto říká oficiální statistika US ministerstva obchodu.

Spousta přátel mě upozorňovala, zde neporušuji cizí patentová práva. Zpočátku jsem si nebyl jistý, ale když jsem zjistil, že tato technologie byla objevena už dříve a pak znovu objevena o 107 let později, uklidnilo mne to. S výrobou prvního prototypu nejenom elektrifikátoru krve mi pomohl R. Torlage. Spustili jsme klinické testy a získávali první výsledky.

Elektrifikace krve

Nejdůležitějším krokem jak získat zpět zdraví a sílu je elektrifikace krve. Výzkumy provedené roku 1991 na Albert Einstein College of Medicine v New Yorku ukázaly, že mikroproudy dokážou zlikvidovat všechny viry, parazity, plísně, bakterie a patogeny v krvi.

Dalším krokem je užívání koloidního stříbra, které je významným pomocníkem při odstraňování všech známých patogenů. Užívá se také jako prevence. To je známé už dlouho.

Lidé se ptají, jaké jsou vedlejší účinky

Jediný z vedlejších účinků, které nakonec doprovázejí jakoukoli úspěšnou léčbu, je detoxikace. Když tělo detoxikuje, snaží se všechny mrtvé organizmy dostat ven játry. Můžete se cítit špatně, dostat vyrážku, nízkou horečku nebo pocity úzkosti a deprese. Pokud nejste alkoholik, nemáte cirhózu jater nebo AIDS, budou příznaky detoxikace mnohem slabší nebo žádné. Detoxikace jakýmkoliv způsobem není na škodu, jen prospěje.

Pokud se člověk rozhodne používat mikroproudy k udržení zdraví, jak má postupovat? Co doporučujete?

Za prvé, je nezbytné několik dní před zahájením programu vynechat konzumaci čehokoli, co obsahuje léčivé byliny, toxické léky, nikotin, alkohol, rekreační drogy, laxativa, pleťové krémy, česnek a některé potencionálně toxické vitamíny.

Za druhé, budete muset používat přístroj po nějakou dobu každý den. Můžete zvolit třítýdenní ozdravný proces, a pak na pár týdnů přerušit. Během pauzy užívejte například koloidní stříbro. Doby s elektrifikací a pauzy můžete kombinovat. Je důležité, aby vše bylo v rovnováze. Sledujte, jak vaše tělo reaguje. Pamatujte, že tato technologie dokáže udržovat a posílit zdraví v dlouhodobém horizontu. Tento přístroj je něco, co je dobré mít vždy u sebe, zejména tam, kde hrozí napadení viry a bakteriemi.

Přístroj je tedy přenosný a dá se s ním i cestovat?

Rozhodně! Můžete cestovat kamkoliv, i do afrických džunglí, kde je HIV opravdu problém. Mám řadu zákazníků, kteří cestují do zahraničí a přístroje mají sebou. Čistí si s ním vlastní vodu.

Má žena užívá asi 20 potravinových doplňků denně. Jak může využít přístroj?

To je velmi zajímavé. Někteří z našich zákazníků se rozhodli všechny vitamínové doplňky vypustit a jíst pouze přírodní potraviny. Po čase říkali, že se cítí báječně. To byl jejich první objev. Ještě nedávno utráceli měsíčně spoustu peněz za vitaminy. Dnes nemusí utratit nic.

Krev pod mikroskopem

Vidět krev pacienta s AIDS pod mikroskopem je mimořádný zážitek. To, co uvidíte, vás šokuje. V jejich krvi jsou formy života, které vypadají jako chobotnice s chapadly, a kolem nich se plazí různé útvary. Když se podíváte na krev stejného člověka po několika týdnech terapie, zjistíte, že všechny tyto formy zmizely. Krev se vrací do přirozeného zdravého stavu, v jakém byla, když jsme se narodili.

Bob nám ukázal skvělý způsob, jak si můžeme každý sám udržovat zdraví. A nebudeme k tomu potřebovat farmaceutické společnosti a předražené preparáty.

Viděl jsem stovky a tisíce lidí, kteří se dokázali uzdravit z různých nemocí, i takové, o kterých jsem myslel, že je elektrifikace krve nemůže nijak ovlivnit. Zde je klíč: Jakmile je imunitní systém posílen, tělo se vyléčí samo!

Proč lékaři nezveřejnili tento převratný objev, i když byl patentován a popsán v časopise? Důvod je prostý. Vyléčený pacient není zákazníkem pro lékaře! Zveřejněním takového postupu by lékařské a farmaceutické kartely přišly o zisky, většina léků způsobujících oslabení a předčasná úmrtí by zanikla. Odpadly by velké investice do nemocnic, minimalizovaly se machinace ve zdravotním pojišťovnictví. Snížila by se nemocnost a utrpení lidí.

  • Viac informácií o technických parametroch a kontakt na predajcu nájdete TU
  • Podobný článok TU

Prístroj si budete môcť vyskúšať aj na výstave a priamo konzultovať s výrobcom

Regenračné centrum

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
9 097 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array