Zbavte sa okamžite nepríjemných bolestí

Obrázok so súhlasom Ambro/FreeDigitalPhotos.net

Obrázok so súhlasom Ambro/FreeDigitalPhotos.net

Rôzne liečivé obklady, obväzy a náplaste sa už odpradávna používali v Číne, Japonsku a v Kórei, hlavne pri miestnej liečbe osteochondrózy a artritídy. Pri bojovaní s týmito závažnými ochoreniami sa pozornosť sústreďovala najmä na skúmanie liečivých účinkov bylín, vyskytujúcich sa v blízkom okolí.

Tradičná čínska medicína sa sústredila pri liečbe na využívanie tzv. fyto-náplastí, ktorých výnimočnosť podporuje najmä ich unikátne zloženie. Ide prevažne o extrakty liečivých bylín, smoly, éterických olejov, ktoré sú súčasťou špeciálnej kaučukovej pasty nanesenej na látkový podklad. Náplasť stačí len nalepiť na pokožku a od tej chvíle liečivé byliny začínajú pôsobiť. Hovorí sa, že ich účinok disponuje obrovskou silou, pretože pochádzajú z vysokých hôr, kde sa ich rastu mimoriadne darí. Dodávajú liečivé látky do ľudského organizmu tou najprirodzenejšou a najefektívnejšou cestou, tzv. metódou transdermálnej terapie, t.j. priamo cez kožu.

Funguje to na báze, ktorej základom je očistiť pokožku od nečistôt a zbaviť ju jej ochranného filmu, aby sa práve aktívne zložky mohli pri prevádzanom liečení aktivizovať. Bolesti chrbtice podľa čínskych praktikov spolu súvisia s tibetskou horou Kajlas, ktorá sa nachádza na obale náplaste Tie Gao. Zázračná hora sa pokladá za centrum nášho nervového systému. Kozmetická telová náplasť Zhui Feng sa prezentuje s obrázkom nádhernej ryžovej terasy. Jej línie sa prepájajú so svalovou sústavou človeka. Donfeng náplasť má na obale čínsky múr ako jeden z divov sveta, pričom odkazuje na bolesti kĺbov.

Mnoho ľudí má veľmi málo informácií o tom ako sa zaručene zbaviť nepríjemných bolestí kĺbov. Táto bolesť bohužiaľ neprejde sama od seba. Liečbu sa ani náhodou neoplatí odkladať, pretože sa jej zanedbanie časom len zhoršuje. Fyto-náplaste spevňujú tkanivá, odstraňujú zápaly, zmierňujú bolesti a pomáhajú pri obnovení celkovej životnej energie.

Ak vám je známa neuralgia, ktorej sa aj ľudovo hovorí zápal trojklanného nervu, natiahnuté svaly, spomínané bolesti kĺbov a tiež chrbtice, sami určite viete, že aplikovanie tzv. dnešného, vo veľkých prípadoch nezdravého životného štýlu si takouto cestou vyberá svoju daň. Málo pohybu, sedavé zamestnanie, práca s počítačom, žiaľ majú tieto nepríjemné pocity na svedomí. Čoraz viac známy syndróm chronickej únavy, veľmi časté bolesti hlavy a nespavosť pochádzajú z napätého spôsobu života a permanentného stresu, ktorému je len veľmi ťažké sa vyhnúť.

Kedysi podobnými ochoreniami trpeli len ľudia v pokročilom veku. Keďže sa príliv informácií zvýšil v podobe pribúdania nových informačných technológií, ľudia akoby viac spohodlneli. Obmedzili svoje pohybové aktivity a celú svoju pozornosť vymedzili na najnovšie výdobytky techniky. Samozrejme nájdu sa aj výnimky, ktoré ostali verné praktizovaniu zdravého životného štýlu. Artritída, artróza a zákerná reuma trápia už aj mladšie ročníky. Lieky proti bolesti, rôzne prášky a kvapky tento problém ani zďaleka nevyriešia. Otázkou je, či existuje nejaká účinná alternatíva ako si prinavrátiť zdravie bez chemikálii a nepoškodiť tak svoj organizmus.

Viac informácií nájdete vo videu:

Viac náplastí, ktoré vám uľavia od bolesti chrbtice a kĺbov.

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
3 977 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array