Máte zlé držanie tela, alebo problémy s chrbticou?

Bolesť chrbta

Obrázok so súhlasom Ambro/FreeDigitalPhoto.net

Neodkladajte riešenie, lebo sa to vypomstí.

Bolesťami chrbtice trpí každý druhý človek. Ich príčinou je zlé držanie tela v detstve, svalová nerovnováha, nesprávne pohybové stereotypy a návyky, ktoré sa zanedbali a vyústili do väčších porúch a bolestivých stavov.

Odstrániť poruchy a bolesti pohybového aparátu je možné iba cieleným cvičebným programom. Pre výber správnych cvikom je potrebná presná diagnostika a vyšetrenie chrbtice, kĺbov a svalov.

BODY ANALYZER
Predstavuje unikátnu diagnostiku. Analyzuje nielen časti pohybového aparátu, ale diagnostikuje celú os tela v statike aj dynamike, jednotlivé uhly, vzdialenosti, plochy, svalový reliéf postavy a to všetko v jednom programe.

Na základe vyšetrenia sa získa komplexný vizuálny obraz chrbtice, zistia sa možné začínajúce poruchy /guľatý chrbát, skolióza/, diagnostikujú sa funkčné blokády a svalová nerovnováha.

Následne vieme určiť chyby v pohybovom stereotype, pripraviť cielené individuálne cvičenie, preventívne cvičenia, cvičenia do fitka alebo pre rôzne druhy športov. Predovšetkým dosiahneme zlepšenie zdravotného stavu.

Program je určený pre dospelých i pre deti od 5 rokov. U detí je náprava pomerne rýchla, pokiaľ sa dodrží cvičebný program, pozitívne výsledky sa dostavia už o 2 mesiace.

Neváhajte a absolvujte diagnostikovanie a cvičebný program, 
ktoré môže zabrániť neskorším vážnejším problémom.

Cena:
– diagnostika: 35,- EUR
– cvičebný program: 24,- EUR

Bližšie informácie a prihlášky na terapiu:
vo Zvolene denne:
☎ 0910 988 088 – Mgr. Henrieta Jablonská
v Košiciach:
☎ 0903 218 814 – Mgr. Peter Jablonský

Ak ste fyzioterapeut, alebo lekár,
BodyAnylyzer si môžete pozrieť a zakúpiť TU

Masážne pomôcky
Súvisiaca literatúra o cvičení a masážiach, reflexnej terapii, …

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
9 599 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array