Meltológia – roztavené budovy našich predkov

V predchádzajúcom článku ste sa dočítali o tom, akí velikáni, obri, … žili niekedy na našej Zemi. Teraz sa pozrieme, čo sa stalo s budovami v ktorých žili. Po kataklizme bola väčšina obydlí roztavená a prežili iba tí, čo sa stiahli pod zem. Pre viac info o podzemných mestách kliknite na telegram a scrolujte hore aj dole.

Vedný odbor, ktorý sa venuje roztaveným budovám sa volá Meltológia:

Autor videa má aj skupinu na facebooku a ďalšie videá na YouTube: Our Melted Reality

Ak zalovíte v mysli, určite si spomeniete na množstvo miest, ktoré ste navštívili, a bolo Vám povedané, že to si ľudia vytesali obydlia v skale (napr. Petra). Ako a kde všade boli plazmatické kataklizmy, o tom aj v nasledovných videách:

Takýchto hradov je u nás mnoho. Viete si ich pozrieť v ďalších videách od autora horeuvedených videí. Na Slovensku napríklad Šikľavá skala, v Čechách Šemanovický důl. Ak sa tam prevádzala následne ťažba je to krásne viditeľné. Treba si však uvedomiť, že hory nemusia byť len roztavené obydlia, ale aj skamenelí obri, zasypané pyramídy, sopky, ale aj stromy z predpotopnej doby v koreňovom systéme ktorých sú jaskyne, …

Stovky fotiek roztavených obydlí z celého sveta si môžete pozrieť ak kliknete na telegramovú skupinu Sfalšovaná veda a história a bude scrolovať smerom dole.

Kanál Mountains are Melted Buildings, ktorý poslednú dobu začal chrliť videá s roztavenými budovami:

Ďalšie kanály o meltológii:

Roztavené tehly:

Tehlové a betónové budovy postavené vysoko vyspelou civilizáciou na plochej Zemi boli navrhnuté ako komponenty na plošáku – na rozvodnej sieti produkujúcej voľnú energiu. Elektrické preťaženie a teplo zdola nahor roztavili hmotu – zmenili stav a štruktúru tehál a zmenili budovy na to, čomu teraz hovoríme hory a prírodné útvary. Meltológia je štúdium a prieskum budov z tavených tehál… viac vo videu a na ich kanáli:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
1 458 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. Znanie.sk dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme