Na našej Zemi kedysi žili velikáni, obri, giganti, titáni, …

Pri dnešnej falzifikácii dejín mnohí ani netušia, že  Gulliverove cesty (1726) nie sú rozprávkou, ale (podobne ako Verneovky) skutočnosť popisujúce rozprávanie o bytostiach rôznych rozmerov žijúcich na Zemi pred kataklizmou. Môžeme ich vidieť na rôznych mapách starých moreplavcov, maľbách, ale aj fotkách, či videách. V roku 1664, keď Athanasius Kircher publikoval Mundus Subterraneus, boli obri už akceptovanou črtou histórie. Viac sa dozviete v nasledovných videách:

Prečo sa o tom neučí aj na školách? Lebo existuje Smithsonov inštitút (viac nižšie) – organizácia, ktorá sa podieľala na veľkom historickom zakrývaní faktov, ktoré dokazujú, že v celej Amerike (aj inde na Zemi) boli nájdené a zničené obrovské ľudské pozostatky (v počte desiatok tisíc) na príkaz tých, čo chcú chrániť prevládajúcu chronológiu ľudskej evolúcie … viac na telegrame – ak zadáte v tejto telegramovej skupine do vyhľadávača slová: giant , obri , velikáni , poprípade ich vyskloňujte – dostanete sa k ďalším obrázkom a popisom.

Skamenelí obri:

Teraz už viete, že obri tvoria veľkú časť krajiny a hôr, ktoré vidíme na Zemi. Boli obrovskí, Enoch hovorí, že niektorí mali viac ako 4000 stôp (1 219 m) na výšku! Na celom svete sa však našlo aj množstvo menších, od 3 do 9 metrov. Ľudia boli v 18 – 19 storočí nízky a tak pri nich velikáni vyzerali ešte väčší.
Nasledovné video obsahuje len 20 z viac ako 3 000 legitímnych správ z novín uchovávaných v Library of Congress a knižniciach po celom svete o gigantoch a ich pozostatkoch.

Existujú stovky zdokumentovaných dôkazov o živote skutočných obrov, ich kultúre a životnom štýle, no napriek tomu sú tieto informácie ignorované, alebo označované za falošné.

Z webovej stránky Smithsonian Institution – „inštitúcia na zvyšovanie a rozširovanie vedomostí“ sa dozvieme, že bola založená vo Washingtone z prostriedkov britského „vedca“ Jamesa Smithsona (1765-1829):

„Po ôsmich rokoch niekedy búrlivých diskusií zákon Kongresu podpísaný prezidentom Jamesom K. Polkom 10. augusta 1846 ustanovil Smithsonovu inštitúciu ako trust, ktorý bude spravovať Rada regentov a tajomník Smithsonianskej univerzity. Od svojho založenia, pred viac ako 170 rokmi, sa Smithsonian stal najväčším svetovým múzeom, vzdelávacím a výskumným komplexom s 19 múzeami, Národnou zoologickou záhradou a deviatimi výskumnými zariadeniami,“…

Jednoznačne, už viac ako 170 rokov je Smithsonian ústredným prvkom sprisahania s cieľom pochovať pravdu o obroch a úžasné objavy technológie a kultúry, ktoré sa s nimi našli. Toto falšovanie faktov skrývajú za „nedostatok dôkazov“ a takto prekrútili vek Zeme a celú chronológiu ľudstva.
Aj Biblia hovorí, že obri sú skutoční a prídu znova. Sekulárna spoločnosť to nemôže uznať, pretože by musela prepísať všetky historické a vedecké texty a priznať, že sa mýlili.

Kniha Enochova hovorí, že boli vysokí 4 000 stôp – ako hora! Aj mnohí výskumníci majú nepopierateľné dôkazy a archeologické pamiatky, ktoré dokazujú, že obri a Nephilim sú skutoční. Boli to ohromné stvorenia, ktoré mali vyspelú celosvetovú kultúru. Všetci archeológovia vám povedia, že ľudská civilizácia pramení zo Zeme plne sformovanej, s pokročilými technológiami, ako je metalurgia, zbrane, zákony, umenie a mestá. V archeológii platí pravidlo, čím hlbšie sa kope, tým kvalitnejšia je stavebná konštrukcia a vyspelejšie pojmy. Od začiatku ľudskej existencie máme vyspelú technológiu. Toto boli vedomosti, ktoré boli odovzdané od padlých anjelov k Nephilim, obrom a všetkým starým ľudským kultúram. To je dôvod, prečo všetky staroveké civilizácie majú tieto korelované črty vo svojich dejinách. Hinduistické a védske texty Mahábháraty hovoria o obrovských, mocných tvoroch bojujúcich vo vzduchu, rovnako ako Kniha obrov, Kniha Og, zrkadlové mýty v Babylone, Grécku, Ríme, Perzii, Afrike, Amerike (Sasqehana , Olmékovia, Inkovia, Mayovia, Americkí Indiáni, Stavitelia mohýľ, ktorí odvodnili medené bane pri veľkých jazerách)… Filipíny, Havaj, Austrália, Čína, Tibet, Rusko… na čo si len vo svete spomeniete… každá kultúra odzrkadľuje tieto príbehy. Sú rovnaké, až na mená postáv. (Všetky kultúry majú príbeh o Adamovi a Eve a rozprávajú o povodniach, …) Zaujímavé, že obri majú dom v blízkosti hory Mt. Meru, kde majú pre nich vytvorených 26 miest a že ich jazyk bol árijsko-védsky (dve hlavné rozdelenie jazyka na zemi z východu na západ). Viac vo videu a v článkoch:

Súvisiace videá na YouTube:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
725 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array