10 způsobů, jak nás illumináti programují

Čím více se zabýváte ovládáním mysli, tím více si musíte myslet, že existuje nějaký koordinovaný plán, který je realizován již velmi dlouho a jehož cílem je učinit z lidí nemyslící stroje. Po celou dobu, co jisté skupiny usilují o ovládnutí mas, snaží se o ovládnutí mysli jedinci, kteří zkoumají lidské chování v zájmu toho, aby podřídili celé masy vůli úzké „elity“.

Ak by toto video stiahli (čo je na YouTube bežné u nežiadúcich príspevkoch), tak hľadajte výraz: Jaký je svět – Aneb vše je jinak než nás učili

Nyní se nacházíme v nebezpečné fázi, v níž ovládání mysli vstoupilo do hmotné, vědecké dimenze, jež by se mohla stát permanentním stavem, pokud si neuvědomíme, jaké nástroje používí technokratická diktatura, ochromující postupně celý svět.

Moderní metody ovládání mysli jsou jak technologické, tak psychologické povahy. Testy dokazují, že pouhým odhalením metod ovládání mysli mohou být její účinky redukovány nebo eliminovány, přinejmenším v reklamě a propagandě. Složitější je bránit se fyzickým dopadům, které vojensko-průmyslový komplex neustále vyvíjí a zdokonaluje.

ID-100120249

obrázok so súhlasom Naypong / FreeDigitalPhotos.net

1. Vzdělání – Jde o nejzjevnější, přesto dosud nejzáludnější metodu. Největším přáním budoucích diktátorů vždy bylo „vyškolit“ přirozeně vnímavé děti, a proto se tato metoda stala hlavní součástí všech komunistických a fašistických diktatur. Nikdo neodhalil podstatu moderního vzdělávání lépe než Charlotte Iserbyt – chcete-li se více seznámit s těmito postupy, stáhněte si zdarma PDF její knihy The Deliberate Dumbing Down of America (Promyšlené ohlupování Ameriky), která odhaluje, jak globalizace vede k budoucnosti, v níž budou produkováni servilní trubci, ovládaní plně vzdělanou, informovanou elitou.

2. Reklama a propaganda – Edward Bernays je považován za zakladatele spotřebitelské kultury, jejímž základním cílem je mířit na lidské sebevědomí (anebo jeho nedostatek) s tím, že chtění se mění v potřebu. Původně se to týkalo například cigaret. Bernays nicméně uvedl ve své knize Propaganda z roku 1982, že „propaganda je výkonným nástrojem neviditelné vlády“. Je to zřetelné v dnešních policejních státech a rostoucí práskačské kultuře, zabalené do pseudo-vlastenecké války s terorismem. Postupující unifikace médií umožňuje korporacím, aby prorůstaly s vládou, která dnes využívá princip umístění propagandy. Tištěná média, filmy a televizní zpravodajství dnes mohou uceleně vytvářet jednotné poselství, jež má zdánlivě punc pravdivosti, neboť vychází současně z tolika různých zdrojů. Jakmile se jedinec ztotožní s hlavním „poselstvím“, bude jeho otisk nacházet všude. A to se ještě nebavíme o podprahových signálech.

3. Prorocké programování – Mnozí lidé jsou dosud přesvědčeni, že nic takového jako prorocké programování neexistuje. Doporučuji všem, aby si prošli veškerou dokumentaci, kterou shromáždil Alan Watt, a změnili svůj názor. Prorocké programování má své kořeny v převážně elitářském Hollywoodu, jehož filmy nabízejí ohromnou vizi toho, kam naše společnost směřuje. Vzpomeňte jen na knihy a filmy, o kterých jste si mysleli, že jsou za vlasy přitažené či že se jedná o pouhé „sci-fi“, a podívejte se zblízka na dnešní společnost. Chcete-li konkrétní příklady, server Vigilant Citizen je výborným zdrojem, díky němuž začnete patrně vnímat „zábavu“ ve zcela jiném světle.

4. Sport, politika, náboženství – Některých z vás by se mohlo dotknout, jsou-li náboženství a dokonce i politika chápány spolu se sportem jako metody ovládání mysli. Jejich hlavní cíl je však stejný: rozdělit a ovládnout. Metody jsou poměrně jednoduché: narušit přirozenou tendenci lidstva spolupracovat v zájmu přežití a naučit je vytvářet týmy zaměřené na dominanci a vítězství. Sport hrál vždycky roli hlavní kratochvíle, jež z kmenových tendencí vytváří nedůležitou událost, která v dnešní Americe nabyla absurdních rozměrů, kdypropuknou protesty, jakmile nějaká sportovní celebrita opouští město, zatímco základní lidské hodnoty, jako je svoboda, jsou považovány za nepodstatné. Politický diskurz se odehrává výhradně v pravolevém paradigmatu snadno ovladatelné opozice, zatímco náboženství je v pozadí téměř jakékoli války.

5. Potraviny, voda a vzduch – Aditiva, toxiny a další jedy v potravinách doslova mění chemické složení mozku v zájmu dosažení poslušnosti a apatie. Fluorid v pitné vodě prokazatelně snižuje IQ; aspartam a glutaman sodný jsou excitotoxiny, které dráždí mozkovoubuňky tak intenzivně, až odumřou; a snadno dostupné rychlé občerstvení, které obsahuje tyto jedy, vytvořilo populaci, která postrádá jakoukoli motivaci žít aktivním způsobem života. Většina současného světa je dokonale uzpůsobena k pasivnímu vnímání – a přijímání – diktátorské elity. A jestliže se rozhodnete, že budete pečlivě hlídat své stravování, jsou připraveni postříkat populaci ze vzduchu.

6. Drogy – Může se jednat o jakoukoli návykovou látku, úkolem těch, kteří se snaží o ovládání mysli, je však zajistit, abyste byli závislí alespoň na něčem. Jedním z hlavních nástrojů moderního ovládání mysli je psychiatrie, která usiluje o to, aby všichni lidé byli definováni podle jejich poruch, nikoli na základě jejich potenciálu. Tento princip byl nastíněn v knihách typu Konec civilizace. V dnešní době nabývá ještě extrémnějších rozměrů, kdy zdravotnická tyranie dosáhla toho, že téměř každý z nás trpí nějakou poruchou – zejména pak ti, kteří zpochybňují autority. Používání neurologických léků v armádě vedlo k rekordnímu počtu sebevražd. Nejhorší ze všeho je skutečnost, že dnes více než 25 procent amerických dětí užívá mysl otupující léky.

7. Armádní testy – Armáda má mnohaleté zkušenosti s testováním živné půdy pro ovládání mysli. Mozky vojáků jsou zřejmě v tomto smyslu nejtvárnější, neboť ti, kterým jde v armádě o život, obecně podléhají strukturám hierarchie a kontroly a potřebě absolutní podřízenosti dané misi. Jelikož přibývá členů armády, kteří zpochybňují vojenskou indoktrinaci, Agentura pro výzkum pokročilých obranných projektů (DARPA) přišla s helmami ovládajícími mysl, které je udrží v soustředění.

8. Elektromagnetické spektrum – Elektromagnetická polévka nás obklopuje všechny, s pomocí moderních přistrojů, které mají přímý dopad na fungování mozku. Jeden výzkumník pracoval s božskou helmou, která má probouzet vize tím, že mění elektromagnetické pole mozku. Naše moderní přístroje nás zaplavily vlnami měnícími mysl, zatímco existuje řada prostředků, jako jsou vysílače mobilních sítí, díky kterým nás mohou lidé usilující o ovládání mysli přímo zasáhnout.

9. Televize, computery a „frekvence blikání – Je velmi špatné, že to, co je „programováno“ do vaší televize, je zrežírováno; vše je jednodušší, když vás doslova ukolébají ke spánku a z televize učiní psycho-sociální zbraň. Testy frekvence blikání ukazují, že alfa mozkové vlny se mění a vedou k určitému typu hypnózy, což nevěští nic dobrého v souvislosti s nejnovějšími poznatky o tom, že světla mohou přenášet kódovaná internetová data, když „blikají rychleji, než je oko schopno zaznamenat“. Frekvence blikání u computerů je nižší, nicméně prostřednictvím videoher, sociálních sítí a základní struktury, která zaplavuje mozek informacemi, dokáže moderní komunikace vyvolávat hyperkinetické poruchy. Vyzkum videoher odhalil, že dlouhé hraní může vést k nižšímu proudění krve do mozku, což snižuje ovládání emocí. Hry, ve kterých se válčí nebo odehrávají policejní manévry, navíc snižují spojení s realitou.

10. Nanoboti – Ze sci-fi hororu přímo do lidského mozku; nanoboti se blíží. Přímé modifikaci mozku se už říká „neuroinženýrství“. Server Wire napsal v roce 2009, že přímé ovládání mozku prostřednictvím optických vláken je zatím v poněkud chaotickém stádiu, nicméně jakmile se uvede do praxe, „bude možno učinit někoho šťastným prostým stisknutím tlačítka“. Nanoboti to dokážou automaticky. Ještě horší je to, že tito mini-droidi se dokážou sami replikovat. Člověk pak musí přemýšlet o tom, jestli se tento džin někdy vrátí do lahve, ze které byl vypuštěn. Očekávané datum příchodu? Rok 2020.

Je vyvíjeno koordinované úsilí o řízení a předvídaní lidského chování, tak aby vědci a diktátorská elita mohli ovládat masy a bránit se proti útoku plně probuzeného lidstva. Jedině když prohlédneme jejich snahy nás uspat, uchováme si svou svobodnou vůli.

Zdroj: www.ac24.cz

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
12 560 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array