Sonia Barrett: Fyzická nesmrtelnost

Fyzická smrt je „program“.

Sonia Barrett

Sonia Barrett

Byl nám vložen jistou civilizací, která v podstatě znehodnotila naše DNA.

Naše DNA bylo znehodnoceno (lépe řečeno do jisté míry vypnuto od jistých informací), abychom byli naprogramovaní dožít se určitý, přesně vymezený čas (k této vymezenosti složí implantovaný systém víry).

Protože, čím déle jste na planetě ve stejném fyzickém těle, tím více informací získáte a tím méně jste manipulovatelní.

A čím déle jste zde, pak se stane více pravděpodobné, že se vaše DNA obnoví do původního stavu, což je pro jisté bytosti, které tuto planetu již dost dlouho kontrolují, pro jejich záměry nevhodné.

Takže, když zemřete, jako správně „dochvilní občané“ a vracíte se stále v novém těle zpět, tak se vlastně „odvíjíte“ a nezjistíte, že je to program a nikdy se z něj nedostanete, až se v inkarnacích ztrácíte.

A tak jste byli naprogramovaní, aby ste nepoznali rozmanitost reality.

Akceptování smrti jako nevyhnutelného faktu je tedy součástí tohoto „programu“.

A když tento „program“ následujete, když zemřete a vrátíte se zpět (protože musíte), vaše paměť se vymaže.

A vy sem přijdete se stejně nastavenými systémy víry, které vám dávají určitý druh organizovaného konceptu.

A v něm je součástí i to, že existuje nebe, kde jsou vaši milovaní, a když budete pracovat a budete hodní, tak v tomto nebi skončíte a setkáte se s nimi.

Jste povzbuzováni v tom, že „smrt“ je dobrá věc, že je to báječný výlet s bonusem vysněného ráje.

Zpracoval:  Marie Špačková – www.jajsem.com – stránka zrušená

Tento článek byl zpracován a originálně vydán prostřednictvím www.jajsem.com  a lze jej v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a všemi dalšími uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

Seminár s preprogramovávaním DNA:

Metafyzika

Regenračné centrum

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
4 281 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme