Lekári, ktorí objavili rakovinové enzýmy vo vakcínach, boli zavraždení.

Nie je to tak dávno, čo Neon Nettle informoval o sérii vrážd doktorov. Väčšina z nich pochádzala z Floridy v USA. Všetci títo vedci zistili, že enzým nagalase bol pridávaný k vakcínam, ktoré boli podávané ľudom. Nagalase zabraňuje produkcii D vitamínu, ktorý vytvára prirodzenú obranyschopnosť, napríklad zabíja rakovinové bunky.

Podľa portálu Thebigriddle.com: Nagalase je proteín, ktorý je tvorený vo všetkých nádorových bunkách. Tento proteín vo veľmi vysokých koncentráciách bol taktiež nájdený  u autistických detí.

A oni ho dávajú do našich vakcín!!

sestricka-ockovanie

Očkovanie
Free photo www.pixabay.com

Tento proteín bráni telu využívať vitamín D, ktorý je potrebný v boji proti rakovine a predchádzaniu autizmu. Nagalase zablokuje imunitný systém. Je tiež známe, že spôsobuje cukrovku typu 2. Takže v podstate títo lekári neboli zabití, že našli liek proti rakovine, alebo za to, že boli úspešní v liečbe autizmu, … Oni boli zabití za to, že na základe dôkazov dospeli k záveru, že vakcíny, ktoré sú vpichované do našich detí spôsobujú rakovinu a autizmus.
A to samozrejme vedome a úmyselne. Spolupracujúci doktori sa chystali vyjsť s informáciami na verejnosť.

„Najprv uzákonia, že všetky deti musia byť očkované (a tým pomaly zabíjané, z dôvodu znižovania počtu obyvateľov). Ospravedlňujú to tým, že „Prežijú iba najsilnejší“ (s najlepšou genetickou výbavou) a to je fér. Títo ľudia nemajú dušu.“

Dr. Ted Bröer to celé podrobne vysvetlil vo svojej správe The Hagmann & Hagmann Report odvysielanej v televíznej šou, ktorá bola po začatí vysielania prerušená a po viacerých pokusoch s problémami obnovená. Boli napadnuté aj počítačové servery.

Dr Bröer prvé čo povedal bolo „Ja nemám v žiadnom prípade samovražedné sklony“,  lebo sa obával, že bude umlčaný ešte predtým, než bude môcť svoje poznatky zverejniť.

Teraz máte možnosť vypočuť si to v jeho podaní. Je to 19 minútový klip v angličtine. Podstatné informácie sú okolo 10-tej minúty. Sú tam najdôležitejšie správy aké som kedy počul.

Zdroj: www.conspiracyclub.co

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
15 559 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array