Ucpání cév krevními sraženinami (tromby) řeší zázrační molekula – Oxid Dusnatý (NO)

Oxid dusnatý (NO) je po kyslíku druhou nejdůležitější molekulou v lidském těle. Má totiž přímý vliv na kvalitu našich cév:

Nyní lidem pomáhá při zvládání nemoci covid-19 i při tzv. postcovidovém syndromu

Dr. Hricikovi se před pár lety podařilo vyvinout unikátní přípravek na bázi NO s názvem L-complex H-technology, který dnes lidem pomáhá i při zvládání nových virových onemocnění. Jak ukázaly pitvy těch, kteří zemřeli na nové typy koronaviru, jejich cévy byly ucpány krevními sraženinami (tromby), což byl také hlavní důvod kolapsu tělesných orgánů. Právě to řeší velmi dobře téměř zázračná molekula oxidu dusnatého, likvidující anomálie na endotelu našich cév.

virus-krv-5174671_1920-freepixabay

Americká společnost KNOW Bio, LLC nedávno zveřejnila informace o tom, že oxid dusnatý dokáže potlačovat reprodukci viru SARS-CoV-2, tedy lidského koronaviru způsobujícího nemoc covid-19. Závěry byly publikovány na základě experimentů, kdy byly terapeutické dávky NO aplikovány na infikované buňky. Výsledkem bylo více než 99,9% snížení viru po 24 hodinách oproti stavu buněk, které takto ošetřeny nebyly. Ukázalo se, že oxid dusnatý potlačuje infekci změnou vazby proteinů a narušením schopnosti viru infikovat lidské buňky. Ve studii se uvádí, že NO potlačuje replikaci viru uvnitř již nakažené buňky, a navíc zamezuje jeho šíření mimo infikovanou buňku. Léčivé a ochranné vlastnosti oxidu dusnatého uznává lékařská a vědecká komunita již dlouho, avšak laická veřejnost s tím ještě stále dostatečně obeznámena není.

 

K mnoha životně důležitým úkolům, které NO vykonává, patří jeho role vazodilatátoru, což znamená, že reguluje průtok krve do každé části těla. Laicky lze říci, že udržuje v kondici endotel (výstelku) cév a také má velmi dobré protizánětlivé účinky. Tzv. civilizační nemoci, a platí to i o čtyřech největších zabijácích, mezi které patří kardiovaskulární nemoci, cévní mozková příhodazhoubné bujení a diabetes, jsou totiž spojeny s vysokou hladinou oxidačního stresu, který poškozuje endoteliální buňky. NO je účinná signální molekula, která se v kardiovaskulárním a nervovém systému vyskytuje přirozeně a ovlivňuje funkci všech orgánů včetně plic, jater, ledvin, žaludku, genitálií i srdce. Jakmile ho však cévní endotel není schopen produkovat v dostatečném množství, nastávají komplikace.

Vynález století

Látka, která se v endotelu mění na NO, byla identifikována jako L-arginin, což je základní aminokyselina. A nám se podařilo přijít na to, jak vylepšit účinnost tří základních aminokyselin L-argininu, L-citrulinu a L-ornitinu, které se v cévách mění na NO.

L-complex

L-complex – kde kúpiť? klik na obrázok

Kdyby lidé užívali oxid dusnatý preventivně (4g denně), třeba právě ve formě přípravku L-complex H-technology, sebeobávanější virové onemocnění by mělo jiný průběh. Potvrzuje to i řada děkovných dopisů, v nichž lidé uvádějí, že jim tento přípravek pomohl k rychlému zotavení se z nemoci covid-19 nebo ke zvládnutí tzv. post covidového syndromu s bolestmi hlavy a únavou. Užívání NO někdy lidem poradí i pokrokoví lékaři a lékárníci. Za všechny jmenujme primáře MUDr. Stanislava Ďureje z Partizánského a PharmDr. Ľudmilu Děbnarovou, vedoucí nemocniční lékárny v Sokolově, s nimiž spolupráce funguje velmi dobře.

Určitě se vyplatí mít u sebe neustále 1 sáček přípravku, neboť jeden muž mi napsal, že mu přípravek zachránil život při vysokohorské turistice. Když náhle pocítil silnou dechovou tíseň, po užití mohl do deseti minut opět dýchat volně a naplno. Možná je to tedy dnes vhodný tip na vybavení každé kabelky.

Vývoj však pokračuje dál, a tak připravujeme další produkty na bázi NO

Americký vědec italského původu Lousie J. Ignarro s Robertem F. Furchgottem a Feridem Muradem dokázali, že molekula, která regeneruje cévy, zabraňuje vzniku trombů a odstraňuje z těla zánět, je oxid dusnatý.

Jak užívat NO

Jako léčebná dávka se doporučuje užívat 6g denně, což představuje 12 tobolek přípravku L-complex H-technology, nebo je možné použít sypký přípravek, který se rozmíchá v troše vody. Pokud chceme docílit rychlého účinku, dávku lze zvýšit na 9–10g denně (20 tobolek). Tato dávka je určena dospělým o váze 70–80kg, při hmotnosti např. 140kg je třeba zvýšit ji až na dvojnásobek. Dětem o hmotnosti cca 40kg naopak podáváme poloviční dávku, při hmotnosti cca 20kg čtvrtinovou. Oxid dusnatý lze kombinovat i s léky západní medicíny.

Opatrní by však měli být lidé, kteří trpí tachykardií, křečovými žilami, lymfatickými potížemi a oslabenými ledvinami. U nich doporučujeme pomalý nástup v užívání, tj. první týden 1g denně, druhý týden 2g denně, a tak se postupuje až do dosažení dávky 6g za den.

Pokud se vyskytnou nežádoucí příznaky, je třeba dávku snížit.

Více info naleznete v článcích:

Dr. Vladimír Hricik

L-COMPLEX, H-TECHNOLOGY bol MZ SR zaevidovaný pod číslom OVZ-35.1-24.11.2014-64223 ako potravinový doplnok. 

Pre dosiahnutie plného účinku je vhodné doplniť vitamínmi B6, B12 a kyselinou listovou a MSM. Oxid dusnatý v tele pomáha zvyšovať aj chlorofyl a otužovanie. Najviac chlorofylu je v chlorelle, ale nachádza sa vo všetkých zelených potravinách.

Dr. Hricika budete môcť osobne stretnúť na akcii:

VITALfest zdravia a znania

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
2 610 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array