Prediktívne programovanie

V meste East Palestine, OHIU, USA 3. februára 2023 o 20:55 došlo k nehode. Podobne ako pri potopení Titanicu, výbuchu ropnej plošiny v Mexickom zálive, alebo páde Dvojičiek 11.9.2001 to nebola nehoda, ale dlho a starostlivo plánovaná udalosť typu „čierna labuť“. Fascinujúce heslo na Wikipédii úplne obracia význam pojmu „čierna labuť“ – nejde totiž o neočakávanú alebo nepredvídateľnú udalosť, ale o jej opak. Všetci múdri a zasvätení takéto udalosti predpovedajú a píšu o nich, často desiatky rokov vopred.

Nebolo to inak ani v prípade tejto „nehody“. Vznikla na základe románu amerického spisovateľa Dona DeLilla „Biely šum“ z roku 1985 a rovnomenného filmu z roku 2022. Tento krátky videodokument zhŕňa metódy prediktívneho programovania opísané v knihe Tajné spoločnosti a psychologická vojna od Michaela Hoffmana, v ktorej opisuje techniku ovládania myšlienok.

Pravdepodobne sa stala najhoršia environmentálna katastrofa v histórii, ale mainstreamové médiá o nej informujú ako o bežnom vlakovom nešťastí. Cielený nezáujem médií spolu s podvedomým prijatím situácie ako stavu, ktorý nemôžeme zmeniť, nás stavia do úlohy žaby vo vriacom hrnci. Nevidíme a nechápeme najhoršiu environmentálnu katastrofu a namiesto toho, aby sme podnikli kroky na záchranu našich životov, nečinne sa prizeráme a pokračujeme v rutine. Táto slepota voči súčasnej smrtiacej paradigme nás však môže čoskoro všetkých zničiť:

Ak chcú tí, ktorí riadia tento svet, urobiť niečo čo nie je v súlade s KONmi a nevystaviť sa trestu, musia nám to nejakým spôsobom oznámiť. Ak s tým nesúhlasíme, ale napriek tomu sa nevzoprieme, lebo si myslíme, že je to len fikcia, tak oni za to už nebudú obvinení.

Že neviete, čo sú Kony Stavby Sveta? Je to súhrn Pravidiel, na ktorých je postavený svet. A to ten viditeľný i ten neviditeľný. Ich pochopenie vedie k harmonickému životu a tiež osobnému rozvoju každého z nás. Kto sa proti nim postaví je nimi zvalcovaný. Sú si ich vedomé Svetlé sily i sily Temné a využívajú ich ku svojmu prospechu. To len pre ľudí dnešnej doby sú tieto informácie skryté. Viac o KONoch nájdete v článku:

Ak sa Vám článok páčil, vopred ďakujeme za jeho zdieľanie:
465 pozretí

Všetky informácie uvedené na stránkach Znanie sú od nezávislých prispievateľov, alebo len súborom informácii z voľne dostupných domácich a zahraničných zdrojov a za žiadnych okolností nenavádzajú čitateľov nahrádzať bežnú nevyhnutnú lekársku starostlivosť, či urgentnú medicínu, ani k tvrdeniam o liečivých účinkoch produktov, či postupov. Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi tejto stránky, ktorá nenesie zodpovednosť za nesprávne informácie. E-press dáva priestor na slobodu prejavu a právo na informácie, ktoré zaručuje
Ústavný zákon č. 460/1992 Zb. čl. 26 Ústavy SR.>
...Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu...

Ak kliknete ľavou myšou na ľubovoľné na modro zafarbené slovo, otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budeme radi, ak nám o tom napíšete na [email protected] Ďakujeme
  • Array